Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végleg meguntam a helyzetet,...

Végleg meguntam a helyzetet, le akarom adni a felesleges zsírt , de van egy probélma vega vagyok és néha kényszerevő?Lehetek újra csinos?30N

Figyelt kérdés

2 éve lettem vega,nekem így jó nem szeretnék húst enni!166 cm vagyok és 96kg!Soha nem mentem 90 fölé a tavalyi év elég stresszes volt meg az előtte lévő is nem nagyon mozogtam,egésznap feküdtem munkám se volt..A szexet pedig nem igényeltem … 14 éves korom óta kezdtem el hízni azóta 85 kg az a testsúly amit megtartok tudom az is sok !Kb 5 évvel ezelőtt sikerult 90kgrol 60kg ra lefogynom Norbi Update módszerrel..Szerencsésnek tartom azért még mindig magamat ,körte alakom van elég vékony derékkal hasam nem nagy bár eleg hamar puffadok …Szoktam hasedzést csinálni guggolni ,nincs kedvem eljezdeni tornazni mert akkor nagy nyomást éreznék ami idegesiteni belulrol h mennyire elvagyok hízva és h hogy hagyhattam azt h az evés a depresszió ordogi kore beszippantson..Beteggé tesz a tudat ,hogy már elhízott vagyok és nem egy túlsulyós valaki…Undordom a vastag combjaimtol reggelente mikor felkelek nagyon rossz..Az egeszsegembre is kihat járni is alig birok szó szerint alacsony talpu cipot nem is hordok…vasgesztenye kapszulat szedek h ne legyen annyirw nehézláb érzésem!Undorito h olyan helyen nött hájam ahol azelott soha!!

Elegem van h nekem mindig tennem kell a dolgokrrt mas meg ehet ossze vissza egesz nap! Jól akarok kinezni nem akarok egy kövér nő lenni akin mindenhol nevetnek és lenéznek!

Nem tudom sokszor mar nem erdekel h h nezek ki tegnap is sokat ettem idegembe ! Jol megszivatott engem az elet ezzel a szar genetikaval!

Megszoktam enni egy nap egy mirelit pizzat nem tudom h ez sok e de eszek meg mast is!egyszeruen nem tudom h lehetne vegakent testzsírt leadni!Amugy fogytam mert sztem tobb voltam ,tavaly elkezdtem dogozni ev vege fele fogytan is!De a mérleg nyelve nem akar mozdulni!Max 1 kg mozdult vissza is jött!!Elegem van teljesen legszivesebben megölném magamat !Utálom magam!



2022. febr. 13. 11:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

2 sorban le lehetne írniy amit idehánytál.


Elhíztál, és szeretnél lefogyni. Nehéz. Mit tegyél?


Először is számold a kalóriákat, ki tudod számolni, hogy egy nap mennyit ehetsz, azt ne lépd túl. Nem is értem, hogy gondolod a napi mirelitpizzát dietában?

Mindegy, kezdd el vezetni kalóriabáison, hogy miből mennyit fogyasztasz, tartsd be a kereted, és meglesz az eredménye.

Sportban olyat válassz, amit szívesen csinálsz, de ne attól várj csodát, az étrendeden több múlik.

2022. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Az jó szándékú válaszolóknak nagyon köszönöm!Hiába mozgok és sétaltam sokat kevesebbet ettem akkor se mozdult meg a mérleg nyelve!:(

Nem keresek semmilyen kifogást !

A genetikát meg arra értem,hogy vannak mások akik egésznap csokit zabálnak mégis vékonyak!Mi ez ha nem genetika? Szerintem az volt a baj hiába mozogtam meg fizikai munkát végeztem,ettem csokit meg stb..

Nem vagyok amugy egy nagy nassolós tipus ..Namind1 Jó ez így akkor

2022. febr. 13. 17:15
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Tehat igazan sose figyeltel az etkezesedre, igy persze, hogy nem tudsz lefogyni. Hiaba eszel szerinted keveset, ha az kaloriaban rohadt sok.

Szamolni kell, nincs mese, ennel egyszerubb modszer nincs. Csak elkezdeni nehez, nekem az elso 2 het volt nehez, utana megszoktam, hogy mindent merek es szamolok. Nem vontam meg magamtol semmit, de huztam egy hatart, hogy egeszsegtelen nagyobb kajat (pl mittudomen, meki, kinai ) “csak” 2-3 hetente eszek, akkor sem akkora adagot, ami egy lonak is eleg lenne, de ezen kivul naponta pl siman ettem egy kis szelet csokit, mogyorovajas-bananos piritost, ilyesmi, csak beleszamoltam a napi keretbe.

En igy csinaltam, de mindenkinek mas valik be. Egy ido utan egyaltalan nem is kivantam mar a szar kajakat, sot, mar rosszul is vagyok, ha meg kene ennem egy sajtburger menut pl.

2022. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
12-es Ez nem genetika, hiába mozogsz, ha nem eszel kevesebbet, nagyon kevesen zabálhatnak következmények nélkül. Ne egyél kenyeret, vagy bármi kenyérpótlót (mint pizza, rízspufi stb.) 1/2-1 normál szeletnél többet egy étkezéshez, azt hogy jóllakj zöldséggel tedd. Ebédre lencsefőzelék/sárgaborsó vagy bármilyen hüvelyes laktató és jó fehérje forrás.
2022. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
12# kuva kevés ember van, aki zabálhat csokit és nem hízik, ezt te is tudod, a hisztivel nem vagy beljebb
2022. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Azt írtuk, hogy a sport nem elég, számolni kell a kalóriákat. Erre kiakadsz, hogy te sportoltál, dieta nélkül, és nem fogytál, csunya genetika.

Még egyszer, egyszerűbben: kalóriát számolj, ne lépd túl a kereted. Nincs genetikai elhízás, főleg nem majdnem 100 kilósra.

2022. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Lehet érdemes lenne elmenni dokihoz, hogy nincs-e valami oka annak, hogy nem fogysz. Pajzsmirigy-alulműködés pl.
2022. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%

Elmehet dokihoz, artani nem art, de a kerdezo leirasabol visit az, hogy soha nem probalkozott igazan a fogyassal, csak zabal ossze-vissze.

Igy senki nem tudna lefogyni.

2022. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
66%

ma 14:06

"Hiába mozgok és sétaltam sokat kevesebbet ettem akkor se mozdult meg a mérleg nyelve" "Nem vagyok amugy egy nagy nassolós tipus"


Nem tudom, honnan szedted, hogy "zabál össze-vissza", én ezekre reagáltam kifejezetten. Nem tudom a kérdezőnek mit jelent a "kevesebb" meg mennyi ideig evett kevesebbet, de ha tényleg sikertelenül próbálkozott, akkor érdemes először dokihoz fordulni.

(Aztán dietetikushoz fordulni és nem otthon próbálkozni újra, de ez csak az én véleményem.)

2022. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

Kimasoltad azt a reszt, ami neked kedvez 19-es, de az nem probalkozas, hogy szerinte keveset eszik es utana ugyanugy megzabalta a csokit, o maga irta, egy sorral alatta :D Nem nassolos tipus, aha, oke.

De nekem teljesen mindegy, en mar lefogytam, de en is ilyen voltam amugy, hitegettem magam mindenfelevel, hogy ezert meg azert vagyok kover, tudom hogy megy ez, en teljesen megertem.

Csak az van, hogy igy nem lehet fogyni. Kaloriat kell szamolni es sportolni. Ha nem megy egyedul, kerhet segitseget, persze, az nem tilos :)

2022. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!