Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végleg meguntam a helyzetet,...

Végleg meguntam a helyzetet, le akarom adni a felesleges zsírt , de van egy probélma vega vagyok és néha kényszerevő?Lehetek újra csinos?30N

Figyelt kérdés

2 éve lettem vega,nekem így jó nem szeretnék húst enni!166 cm vagyok és 96kg!Soha nem mentem 90 fölé a tavalyi év elég stresszes volt meg az előtte lévő is nem nagyon mozogtam,egésznap feküdtem munkám se volt..A szexet pedig nem igényeltem … 14 éves korom óta kezdtem el hízni azóta 85 kg az a testsúly amit megtartok tudom az is sok !Kb 5 évvel ezelőtt sikerult 90kgrol 60kg ra lefogynom Norbi Update módszerrel..Szerencsésnek tartom azért még mindig magamat ,körte alakom van elég vékony derékkal hasam nem nagy bár eleg hamar puffadok …Szoktam hasedzést csinálni guggolni ,nincs kedvem eljezdeni tornazni mert akkor nagy nyomást éreznék ami idegesiteni belulrol h mennyire elvagyok hízva és h hogy hagyhattam azt h az evés a depresszió ordogi kore beszippantson..Beteggé tesz a tudat ,hogy már elhízott vagyok és nem egy túlsulyós valaki…Undordom a vastag combjaimtol reggelente mikor felkelek nagyon rossz..Az egeszsegembre is kihat járni is alig birok szó szerint alacsony talpu cipot nem is hordok…vasgesztenye kapszulat szedek h ne legyen annyirw nehézláb érzésem!Undorito h olyan helyen nött hájam ahol azelott soha!!

Elegem van h nekem mindig tennem kell a dolgokrrt mas meg ehet ossze vissza egesz nap! Jól akarok kinezni nem akarok egy kövér nő lenni akin mindenhol nevetnek és lenéznek!

Nem tudom sokszor mar nem erdekel h h nezek ki tegnap is sokat ettem idegembe ! Jol megszivatott engem az elet ezzel a szar genetikaval!

Megszoktam enni egy nap egy mirelit pizzat nem tudom h ez sok e de eszek meg mast is!egyszeruen nem tudom h lehetne vegakent testzsírt leadni!Amugy fogytam mert sztem tobb voltam ,tavaly elkezdtem dogozni ev vege fele fogytan is!De a mérleg nyelve nem akar mozdulni!Max 1 kg mozdult vissza is jött!!Elegem van teljesen legszivesebben megölném magamat !Utálom magam!



2022. febr. 13. 11:15
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Jha félreolvastam, de amennyire furán ír, simán kinézem hogy úgy gondolta, hogy nem eszi :D
2022. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy, hogy nassolós típus vagy sem, főételből is lehet annyit enni nulla nassolással, hogy elhízzon. Nyilván többet evett, ha 30 kiló felesleg van rajta. Hogy miből evett többet, az hótmindegy.
2022. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

ma 15:38


Én meg kalóriadeficittel voltam túlsúlyos.. azért mondom, hogy menjen dokihoz..

2022. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjatok már ezzel a pajzsmiriggyel :D ! Letöltök valami jó kalória számláló appot kiváncsi leszek ,hogy telleg hasznos e!
2022. febr. 14. 19:05
 25/26 anonim válasza:

Testalkattól függően ezzekkel a mérettekkel is lehetsz jó nő.

Egyébként vegaként gyanítom eddig is figyeltél arra, hogy mit eszel. Most sem kell másképp cselekedned, csak jobban eltervezned mit eszel és mivel. Esetleg keress fel egy szakembert, hogy állítson össze egy megfelelő étrendet, hogy minden szükséges tápanyagból bevigyél. Egyél rendszeresen keveset, mozogj egy kicsit többet és nem lesz semmi gond, eléred amit szeretnél.


(+1 tipp: Intenset oldalán van vega étrend is, ha jól emlékszem és mellé ajánlott otthon végezhető torna. Nekem amikor csináltam nem a vega részét akkor használt torna nélkül is.)

2022. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
39%

Van egy jó ötletem :


Szokj rá a Hal+hús+tojás +az összes zöldségre rengeteg mennyiségben🙂


Szokj le az összes cukorból és lisztből készült termékről!!! A gyümölcsöket is csökkentsd!

Tejet se igyál!


Csak úgy olvadni fognak a kilók 💪🥂

2022. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!