Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy fog...

Hogyan vegyem rá, hogy fog jön egy kicsit?

Figyelt kérdés
A feleségem az utóbbi időben eléggé elhízott. Most már ő is látja, csak lusta magát rávenni a diétára vagy a normális étrendre. De viszont nagyon depis e miatt. Hogy vegyem rá, hogy legalább egy kicsit foglalkozzon magával?

2022. febr. 13. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyél te is egészségesen, + kezdj el te is mozogni. Együtt könnyebb ezt csinálni. (Neked se fog ártani)
2022. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ahogy az első mondja. Együtt könnyebb csinálni, és az egészségesebb életmód senkinek se árt. Szóval na, próbáljátok kerülni a sok chipset, csokit, üdítőket, meg a gyorskajákat. Lehet belőlük enni, csak kevesebbet, mert sok bennük a kalória, és könnyű velük hízni. Pluszban mozogni sem árt, esténként elmehetnétek együtt sétálni. Viszont ez akkor lesz igazán hatásos, ha a feleséged is akar tenni érte. Szóval ha meg lesz a motiváció, az akarat. Szóval az akarat és a kitartás ahhoz, hogy ne egyen meg az ember 1 zacskónyi chipset dugiban este.
2022. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Humor Herold ***** válasza:
100%

Ahogy az első kettő válaszban is írták te vagy a kulcsa.Észrevétlenül kell rávezetni :) Ha ő főz,akkor jelezd felé hogy valami újat szeretnél kipróbálni, egészségesebb irányba szeretnél menni.Ha te főzöl akkor elég csak bejelenteni hogy ez van,egye ő is azt :)

De ha nem csellel, hanem ész érvekkel veszed rá az lenne az igazi megoldás.Új,közös programok nyílnának meg előttetek,akár lehetne egy versenyt is csinálni belőle,és aki eléri előbb a kitűzött célt az valami nagy dolgot kérhet a másiktól.Még a házasságot is feldobná egy új,közös elfoglaltság,küzdelem,munka.

2022. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Exem is folyton azert sirt h van rajta par kg. De konkretan sirt. Meg depizett allandoan. En mindigis edzettem meg normalisan kajaltam szal nem azon mult. Egyszer el is kezdte. Irtam neki etrendet megcsinaltam a kajajat es vittem magammal edzeni. 2 het alatt feladta aztan sirt tovabb 🤦‍♂️ Van aki menthetetlen.
2022. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd el, abból majd tanul!
2022. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Dolgoztasd meg minden éjjel!
2022. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont.

Amúgy ha rendtseresen rendeltek vsgy éttermeztek akkor arról szokjatok le. Ha pedig eddig is főztetek, akkor vedd át a főzés terhenek nagxobb részét és főzz egészségesebben kevesebb kalóriából. Ehhez nem is kell semmit kommentálni, hs nem akarsz, egyszerűen kezdjetek el ilyen étleket enni. Pl ha eddig sertéscombból ettétek a pörköltet, akkor legköuelebb csinálj csirke mellből és combból.

Vagy ha eddig sok olajban sült krumplit ettetek, akkor legyen helyette akár püré, akár egy főzelék.

Így ketten együtt próbáltok egészsegesebbek tudatosabbak lenni

2022. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem a hízás miatt lett depi, hanem a depresszió miatt hízott el. A depressziósak lusták, mivel folyton fáradtak és motiválatlanok. Lelkileg kell rajtuk segíteni, akkor magától lemegy majd sok kiló. Tél van, pár éve pandémia, ez mindenkit megvisel valamennyire.
2022. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!