Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az iskolában csináltunk...

Az iskolában csináltunk netfit felmérést. Nagyon rossz eredmények jöttek ki, és változtatni szeretnék. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 176-177cm magas és 90 kg. Azt az eredményt kaptam hogy súlyosan kezdenem kéne magammal valamit. Esetleg lenne tippetek hogy a testzsír százalékomat hogyan lehetne csökkenteni? Nem szeretnék kondiba járni, mert nem igen van időm. Heti 3 tesim van és mellette vívok. Ha van valamilyen itthoni módszer akkor azt szívesen meghallgatnám!
2022. márc. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Töltsd le a kalóriabázist, állítsd be az adataid, egy hétig vezess minden falatot és kortyot. Aztán nézd át, és gondold át, min kell az étkezésedben változtatni.
2022. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja.
2022. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy fogytam 15 kilót hogy életmódot váltottam pl. Sima liszt helyett teljes kiorlesu, zsírszegény tejtermékek, zöld tea, halak, csirkemell grillezve stb.


Sok viz napi minimum 1,5 liter


Napi fel ora edzes otthon: cardio, sulyzos edzes.

En ezen a youtube csatornan edzek a sráccal, mindenre van megoldasa:

[link]


Nem gyors folyamat ezt tudnod kell, de megéri már ha elhatározod és kitartóan küzdessz és mindenképp egészségesen csinálod.


Ne add fel, én hiszek benned💪

2022. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

FLEXIBILIS DIÉTA

Nem kell mindent zero-ra meg light-ra cserélni, edd azt amit megkívánsz, de tartsd a napi keretedet és makróidat, építsd bele az aznapi étkezésedbe. Ne vonj meg semmit magadtól, mert az nem vezet egy hosszú távon fenntartható étrend kialakításához.

Az alapokat leírta az 1-es.

2022. márc. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!