Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva lesz látványo...

Mennyi idő múlva lesz látványos a változás, illetve karácsonyig mennyit változik?

Figyelt kérdés

Elkeztdem futni 3 napja, és ezt karácsonyig nem is szeretném abbahagyni (van itthon futópadom, szóval mindennap fél óra kocogás). 4-es fokozaton futok, ami egy kényelmes kocogás, mivel azt olvastam, hogy jobb a lassú futás a fogyáshoz. Ezen a fokozaton 30 perc alatt kb 2 kilómétert teszek meg. Az étrendemen is változtattam sokkal "mediterránosabb" (azt hiszem így mondják :)) kerülöm a tésztákat, kenyereket és a zsíros ételeket. Most kb 162 cm vagyok és 72 kiló (tudom sok, ezért is szeretnék változtatni. Mikorra lesz látványos a fogyás illetve átalakulás?

17/L


2010. szept. 17. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont ezek a méreteim nekem is:) Nem valami jó. Nekem pajzsmirigy alulműködésem van ezért híztam. Elötte mindig 55-56 kg voltam. Én majd felülést akarok csinálni. Futni nem szeretek. Rubint Rékát nem próbálod meg?

22/L

2010. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam, csak meguntam, meg nagyon nehéz, én futni jobban szeretek :)
2010. szept. 17. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam, 14 hét van karácsonyig. Hetente 0,5-1 kg adható le egészségesen, tehát 7-14 kilót adhatsz le karácsonyig. Egyébként hasonlóak az adataink: 165/75 vagyok, vagyis szerintem most már mondhatom, hogy voltam egy hónapja, akkor változtattam az étkezésen, azóta eljárok futni, látszik, hogy fogytam, de a mérleg nem igen érdekel, nem mérem magam. Van egy nadrág amibe bele szeretnék fogyni, azon tesztelem, hogy haladok :D. Előttem is karácsony lebeg, addigra biztos sikerül belefogyni a naciba :). Ha már jól megy a 30 perc, akkor növeld bátran az időt, 1 óránál szerintem több nem szükséges. Viszont napi szinten ne csináld, kell pihenőnap a szervezetednek, minden másnap elég futni. No, és ne csak karácsonyig fuss, ez váljon a minden napjaid részévé, nehogy visszahízd. Amúgy ha "csak" 7 kg megy le karácsonyig, már az is igen látványos lesz :). Ha gondolod, írj rám nyugodtan :).
2010. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szurkolok neked! Hát, ez a karácsonyt csak azért tűztem ki, hogy addig biztosan csináljam, nincs módomban abbahagyni az ünnep után, sőt, szerintem addigra direkt kívánni fogom. Ha úgy érzem, hogy pihenni van kedvem, akkor abbahagyom, de most nagyon elememben vagyok! :D:D:D Hát igen, engem sem a mérleg érdekel, hanem a centik, mert sporttal inkább átalakul az ember, izomzatot szed fel stb.. :D Előttem pedig a szép szoknyák lebegnek, mivel összeér a combom és kidörzsölődik :S:S
2010. szept. 17. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A pihenőnap nem azért kell, hogy te kipihend magad, hanem, hogy tudj regenerálódni. Ha minden nap csinálod, akkor gyorsan elfáradhat a szervezeted, aztán már a heti 3-hoz se lesz erőd. Ezért kell minden másnap pihenőnapot hagyni :). Viszont pihenőnapon sétálhatsz: egyik nap futsz fél órát, másik nap sétálsz egy órát, így nem terheled le magad. A futópadért egyébként nagyon irigyellek, nekem nincs, az időjárás mostanában pedig kiszúr velem, de nem adom fel, amint nem esik, megyek is futni :). Neked is sok sikert, biztosan nagyon jól fogsz kinézni karácsonyra!
2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor beiktatok néha egy kis sétát! Neked is sok kitartást és sok-sok minusz kilót kívánok! Te szuperül fogsz kinézni az ünnepekre! :D
2010. szept. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!