Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mit és mennyit sportol?...

Ki mit és mennyit sportol? Hogy tudtatok rászokni?

Figyelt kérdés
Most végre beálltam egy jó diétára. Sportolni is kellene mellette, de egyszerűen nem tudom beépíteni hosszú távon az életembe. Semmi sport nem tetszik, kifogás mindig van. 2-3 hónapig csinálom max és megúnom. Ti hogy tettétek az életetek részéve munka, család mellett? És mit sportoltok?

2022. jún. 29. 19:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
#9 vagyok. Sportos családba születtem 🙂
2022. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
21 éves koromig semmit nem mozogtam, akkor kezdtem el videókra edzeni a nappali kényelmében, amit idestova több mint 5 éve csinálok (és közben lefogytam 20 kilót). A napirendem részévé vált, csak edzés után megyek fürödni pl, kivéve a heti egy nap pihit. Ennyi a titok, hozzá kell szokni, be kell építeni a mindennapokba.
2022. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12

2 hónapig bírom, érzem hogy jó, aztán megunom és feladom.

Milyen videókra tornázol?

2022. júl. 1. 21:08
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a Beachbody-ra, ott kismillió workout programot találsz, amiknek jó része letölthető a netről. Van egy "fitness at home" nevű fb csoport, ott rengeteg programot belinkeltek drive formájában, én is onnan szedtem le ezeket.

Amúgy én elsősorban Shaun T programjait csinálom (Insanity, T25 és társai), ezzel is fogytam le, és neki köszönhetem hogy ráfüggtem az edzésre. Napi 25-35 perces a legtöbb videó amúgy, ennyi időt bárki magára tud szánni.

2022. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én rúdtáncolok. Mármint nem a szexizős verziót csinálom, hanem az akrobatikus, szaltós, drop-osat. Röviden: beleszerettem. Nem igazán van más szó rá. Sok mindent próbáltam, mindent untam, de ennél megvolt a szikra, ennek 6 éve. Ez csak heti 2-3 óra. Emellett szoktam itthon erősíteni, meg legújabban eljárok futni is. Az erősítéshez találtam egy szimpatikus youtubert, és igazából jó kedvem lesz, ha meghallom a hangját. De simán vannak időszakok, amikor nincs kedvem hozzá, akkor 1-2 hét pihi van. A futást igazából erőltetnem kell kicsit, de mikor már csinálom, jól érzem magam. Üvölt a zene a fülemben, nézem a parkban a madarakat, a többi embert, és úgy eltelik az idő a gondolataimmal.

Ezekkel együtt összesen heti 7 órát edzek általában, plusz a nyújtás.

2022. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!