Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap zaba, egy nap null...

Egy nap zaba, egy nap null kaja, mit eredményezne?

Figyelt kérdés

#Foygi
2022. júl. 19. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Evészavart. Nem éri meg.
2022. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Időszakos böjtnek hívják, amelynek több fajtája van. Nem biztos, hogy ez a fajta neked megfelelő, kísérletezni kell. Saját tapasztalatból mondom, hogy hatásos. Itt egy korrekt cikk: [link]
2022. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól írták páran, cukorbetegség, rossz étkezési szokások. Egyél normálisan, kisebb adagokat. Annyian leírták már. Én például zöldségeket, gyümölcsöket, halakat, csirkét, tejtermékeket, magvakat eszem.Se lisztet, se cukrot, semmi ilyesmit. Mellette imádok túrázni, biciklizni, sétálni, úszni. Néha még konditerembe is lemegyek. 170cm 60 kiló vagyok. Én is voltam túlsúlyos. Nekem az inzulin rezisztenciám miatt kellett változtatnom. Nem akartam inzulinnal szúrni magamat 5 év múlva. Úgy érzem ez nem áldozat azért, hogy ne legyek egy gyógyíthatatlan betegség rabja.


Egyébként az orvos szerint az esztelen diétám miatt ( olyan amilyet te is leírtál) alakult ki. Vagyis részben, másik oka a genetikai hajlamosság. Oda kell figyelni.

2022. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!