Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs látszata a tornának?

Miért nincs látszata a tornának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a negyedik hete, hogy elkezdtem tornázni. Általában heti 4-5 alkalommal, 3/4 órás lábizom, farizom vagy teljes testedzéseket csinálok, időnként 1-1 jógát.

Hosszabbra nincs időm, ez is késő este van, de szerintem hatékony, mert a végére nagyon leizzadok.

Tudom, a centiket kéne néznem, eddig nem tettem. Azt hittem, ennyi idő alatt azért a mérleg is mutat valami eredményt, de nem. Az étkezésre is odafigyelek, elég vizet iszok már. Annyi változást érzek, hogy energikusabb vagyok, jobban érzem magam a bőrömben, de én elsősorban fogyni szerettem volna, mert lenne azért miből, és így a lelkesedésem egyre lohad. Nem vártam én nagy változást, csak úgy mégis valamit. Ugyanakkor tapasztalatlan vagyok ebben, gőzöm sincs, mi lehet az oka.

Van valami nyilvánvaló, amit nem veszek észre, de rosszul csinálom? Mi lehet a baj?



2022. júl. 21. 23:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát evvel nem tudok sokat kezdeni. Babám van, amúgy sem alszom kockásra a fejem.
2022. júl. 23. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!