Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni 50 kilót? 18/F

Figyelt kérdés

Most 123 vagyok, és még két évig érettségin leszek így lesz rá elég időm.

A két év alatt le tudok adni 40-50 kilót?

Elhatároztam magam és kíváncsi vagyok a véleményetekre



2022. aug. 6. 12:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Vitajó kenyeret,bocsi
2022. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#7 Grat! :)


Nyugi, engem is mindig lepontoznak ha leírom hogy milyen módszerrel fogyok/ fogytam


Gabonafélék/burgonya nálam teljesen kizárva, ha mégis eszem, akkor az már csalónapnak minősül.


Rengeteg zöldséget eszem, lehetőleg nyersen


Pl mai reggelim:

-2 főtt tojás

-50gramm füstölt kolbász

-1db zöld csípős paprika

-1 fél lila hagyma

-1db kovászos uborka


110 napja kezdtem 100kg-ról indultam és most vagyok 75kg. Úgyhogy mondhatni hogy elértem a kitűzött célom. :))


Az étrend ennek ellenére természetesen marad! Nálam ez már nem diéta hanem életmódváltás. Egyszer már átéltem a jojó effektust még egyszer nem fogom!

2022. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

12: oké, a reggelid és mit ettél a nap hátralévő részében???


Mert itt eddig csak te írtál konkrét étkezést, de csak reggelire...


És a többi?

2022. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon grat minden nagy fogyáshoz, de szerintem azzal nincs kisegítve a kérdező, hogy ti milyen ügyesek vagytok, írjátok már le, hogy konkrétan mit esztek egy nap vagy akár egy héten, hogy láthatóvá váljon a módszer a gyakorlatban, hogy mit kellene ennie, ami ilyen gyors fogyáshoz vezet, kösz!
2022. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
12"gratulálok ügyes vagy
2022. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#13


Általában ebédre valami főtt ételt, sokszor kicsit módosítok az eredeti recepten.


Pl ma töltött paprikát csináltam, a darált húshoz rizs helyett felkockázott vöröshagymát és 1 tojást kevertem.


Víz helyett házi paradicsomlében főztem, bakelit mentes lábasban a sütőben hogy ne kapjon oda az alja.


De pl sokszor eszem natúr joghurtot, valamilyen éppen érő gyümölccsel, mostanában pl szilvát, vagy sárgadinnyét teszek bele.


De olyan is előfordul hogy egész nap a reggelimhez hasonlót eszek kicsi módosításokkal.

2022. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
16: és nem vagy éhes, hogy nem eszel szénhidrátot? Hús-zöldség-gyümi és joghurttal bírod az egész napos munkavégzést?
2022. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#17 Nem!


Az első két hét volt nehéz, mert én az a típus voltam aki még a kenyeret is kenyérrel.. :D


De mára már nem is nagyon kívánom, se tésztát, se kenyeret se semmi ilyesmit.


Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor kb 10 éve letettem a cigit. az első két hétben még nagyon kívántam hogy rágyújthassak, de két-három hónappal később már megvoltam nélküle.

2022. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

18: és nem hullik a hajad?


Mert sógornőm sem eszik semmi szénhidrátot, de neki el kezdett iszonyatosan hullani a haja és meg is kopaszodott egy helyen, amióta így étkezik.

2022. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
10: neked mi a munkád, hogy napi 22 km-t kell benne gyalogolnod ?
2022. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!