Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek a leghatekonyabb...

Hogyan tudnek a leghatekonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
165cm vagyok, es 66 kg, 16 eves lany. Volt, hogy piszkaltak a sulyom miatt, de nem miattuk szeretnek valtozni, es se tetszem sajat magamnak. Leginkabb a hasamon es a combomon szeretnek valtoztatni. Nagyon kezdo vagyok ilyen teren, es nem is ertek ezekhez a dolgokhoz, a hetvege folyaman alaposabban utana fogok nezni a dolgoknak, de gondoltam kiirom ide a kerdest, hatha van par joindulatu ember, aki tudna segiteni. A kaloriakat nem tudom meregetni, a suli, meg egyebek miatt. Szerintem egesz aktiv eletet elek. Gyalog megyek kb mindenhova, es sokszor setalok a kutyammal. Emellett allatokat tartunk, szoval vizet hordok, meg ilyenek. Talan nem vagyok annyira gyenge, de eggyaltalan nem latszanak az izmaim, eleg aranytalan vagyok. Szoval lenyegeben jobban szeretnek kinezni, zsirt szeretnek veszteni, es mindezt normalisan szeretnem kivizelezni. Milyen edzes lenne nekem ezek alapjan a legjobb? Ha ugyan azokat a kajakat eszem, mint eddig, csak kevesebbet beloluk, az is hatasos lehet? Illetve titeket mi motival? Privatban esetleg tobb dolgok is ki tudok fejteni, ha valakinek van esetleg ideje ra.

2022. szept. 24. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

9-es: én pl. azért, mert nem hasznos a válaszod.

"normál" életvitel: az milyen? "sok" fehérje: mit jelent nálad a sok? "kevés" zsír: mit jelent nálad a kevés? (amúgy a napi 40g alatti zsírbevitel elég veszélyes hosszú távon) "kellően sok": az mennyi? "majdnem nulla" szénhidrát: az minek, és miért?

Remélem nem kötekedésnek veszed, nem az, te kérdezted, hogy miért. Remélem segítettem megérteni, hogy miért nem jók az ilyen válaszok.

2022. szept. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de egyik válaszomban sem beszéltem ilyenről, hogy normál életvitel. Leírtam, hogy kalóriadeficittel lehet fogyni. Aki mást mond, az hazudik.
2022. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs, benéztem, pedig írtad, hogy hetes válasz vagy, de én csak a nyolcast láttam, ami le van pontozva.....persze, hogy csak akkor van fogyás, ha van kalóriadeficit, ezt senki nem vitatja (az elborult buta csőlátókat kivéve, mondjuk belőlük is van itt 1-2, talán ők voltak :) )
2022. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Uhh, ez félreérhető volt, én is a 8-asra reagáltam. 10-es voltam. :)
2022. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!