Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szules utan maradt 3 kg...

Szules utan maradt 3 kg feleslegem, hogy tudnek lefogyni?

Figyelt kérdés
Heti 2-3 alaklommal sportolok, nem vacsorazom,edesseget sem eszem de sehogy sem tudok megszabadulni ettol a 3 kg-tol.
2010. szept. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Vacsorázz és sportolj heti 4-5-ször. Az a 3 kiló lemegy gyorsan több sporttal, de ez inkább szerintem alakformálás kérdése.
2010. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a 3 kg nem biztos, hogy zsír. A méh tömege, térfogata ugyanis minden egyes szülés után megnő. Sokan (főleg akiknek kis mellük volt eredetileg) egy mérettel nagyobb melltartót hordanak még a szoptatás után is, tehát lehet, hogy a melleid is nagyobbak lettek. Én az első babával 20 kg-t szedtem föl és 2 hónap múlva ismét a régi volt a súlyom. A másodikkal "csak" 15 kg-t híztam, itt már 4 hónap kellett a túlsúly leadásához, viszont rajtam is van 3 kg plusz (a mérleg legalábbis ezt mutatja), pedig a régi ruháim mind jók rám, úgyhogy tényleg lehet benne valami, hogy a belső cuccok átalakulnak és ezért nyomunk többet.
2010. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!