Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tej mennyire egészséges...

A tej mennyire egészséges ital fogyókúra idején?

Figyelt kérdés
Házi tejre gondolok főleg (tehéntej)
2010. szept. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Akár fogyókúra, akár nem - egészséges, de csak mértékkel.

Fogyókúra esetén sincs ez másképp, de tény, hogy van benne kalória. Oda kell figyelni, hogy amikor iszol egy pohár tejet, annyi kalóriával kevesebbet egyél. 2 dl tej nem tragédia, de ha megiszol fél litert, akkor bizony azt le kell vonni a vacsiból.

2010. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
2010. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én annyira szeretem a tejet, hogy tej nélkül ki sem bírnám.

Én mindig eszek műzlihez tejet és napi 2-3-szor tejeskávét édesítővel. emelett egyszer eszek ebédet és mellé zöldséget és gyümölcsöt. Ihatsz fél liter tejet is, az csak 220 kalória az 1,5%-osból.

2010. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, h kevés kcal, de sok zsír... 15gramm/liter, és a fehérjetartalma is hasonló... Tehát az összetétele a rossz...
2010. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne sok a zsír?Te választod meg hány százalékosat iszol nem más.Szerintem nagyon jó tápanyag a tej.Én is megiszom a napi fél litert van amikor többet is.
2010. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En tejjel f0Gytam le egy ev alatt 40 kg0t

Illetve napi 2 0har tej azaz fel liter felzsir0S tej KELL!

Nem zsir0S tehentej azt nem szabad

DE felzsir0S tejet natur j0ghurt0T s0vany tur0t nyug0Dtan ehetsz s0t ezek segitenek is a f0gyasban

2010. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a házi tehéntejre gondolok aminek sajnos nem ismerem az összetételét, fel kell forralni aztán lefölözni. Nagyon finom=) És sokszor ha éhes vagyok és megiszok belőle egykét pohárral egészen elmúlasztja az éhséget.
2010. szept. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!