Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 500-600 kalóriabevittel...

Napi 500-600 kalóriabevittel hány nap után mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ebben az 5-600-ban bármi benne lehet egy tablacsoki is szóval nem konkrétan egészséges táplálkozásról beszélünk, plusz közben cukormentes energiaitalokat is innék a többi folyadék víz lenne. Eközben intenzív tempós setakkal napi 100-300 kalóriákat égetnék.

2022. okt. 14. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hat az biztos, hogy nem egeszseges, ha cukormentes dolgokat iszol/eszel. 😳 Tele van aszpartammal, ami lerakodik a szervezetedben, es meg inkabb hizlal, plusz eleve karosito a hatasa tobb szempontbol is. Te nem nezel utana semminek, csak halalosan kicsire csokkented a kaloriabeviteled?
2022. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Értem. És úgy működne a dolog ha mindent ugyanígy csinálnék de energiaital nélkül?

2022. okt. 14. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vajon meddig tudnád csinálni? Fogyni nem így kell, ha éhezteted magad, utána csak még többet fogsz enni.
2022. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

500-600 kalória? Ne szórakozz már, egy átlagos reggeli annyi. Ennyivel lehetetlen létezni. Még egy 40 kilós sovány lánynak is szükséges az 1200 kalória. Beteg leszel, hullani fog a hajad, menstuációs zavarok és még sorolhatnám.


Nem, nem lehet ezt így csinálni. Tudni kell a magasságod és a testsúlyod, abból meghatározható a napi szükséglet. Abból vonsz le 200-300 kalóriát.

2022. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az energiaital a legnagyobb baj. Ez éheztetés, fel fogod adni pár nap után.
2022. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
2022. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez nagyon kevés kaja. Amugy a fogyasi utem nemtol, magassgatol, kortol es testzsirtol is fugg. Ha tudnad is tartani az 500 kcalt es nem ajulnal bele, akkor 150 centis csajkent heti 1 kilo lemenne. 2 meteres pasikent 3 is. (Aztan a szervezet megpusztul, visszafogja az egetest es sulyt tartasz)
2022. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem csinálnám. Nekem a harmadik ilyen próbálkozásnál epegörcseim lettek. Nem most fog kijönni az egészségkárosító hatása hanem majd csak évek múlva. 23 évesen itt vagyok egy rakat betegséggel, amit az esztelen étkezési szokásaimnak köszönhetek. Úgyhogy kérlek ne tegyél ilyen butaságot.
2022. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%
A kilókat nem tudom megmondani, de ami biztos, hiánybetegségek és szellemi hanyatlás fog kialakulni.
2022. okt. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez így pár napig tartható, de az alatt is baromi egészségtelen...

Amúgy annyit fogysz, amekkora a kalória deficited ez idő alatt. Ha amúgy 1500 kcal lenne az energia igényed, de 500at viszel be, akkor az napi 1000 kalória deficit. Ergo egy hét alatt fogysz egy kilót (7000 kcal deficit kb 1 kiló zsír fogyás). Az elején többet fogsz fogyni, mert a kalória deficit miatt kiürül a szénhidrát és a megkötött víz a szervezetedből. Valamint ilyen kis kalória mennyiség mellett, 0 fehérje bevitel és súlyzós edzés hiánya mellett az izomzatodat is elbontod pár hét alatt. Eredményképpen az első egy hónapban ezt minden nap betartva a súlyod csökkenhet akár 7-8 kilót is. Ennek jó része víz és izom lesz.

A hónap végére baromi gyenge és ingerlékeny leszel. Valamint a testzsírszázalékod nőni fog (mivel elbontod az izmod, zsírból meg kevesebbet) ergo hiába leszel tömegre kisebb, rosszabbul fogsz kinézni.

A fogyás lehetséges így, csak nem jó ötlet. De te tudod, mi a célod.

Első hozzászoló: az édesítő nem hízlal és normál mennyiséget fogyasztva nem káros. A diétában megvan a helye.. Nyilván nem napi több liter energiaital formájában.

2022. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!