Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudtal tullepni azon,Hogy...

Hogy tudtal tullepni azon,Hogy 20 eves korodban barmit megehettel hizàs nelkül ,10 ev mulva màr szinte semmit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 19:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
100%

31 vagyok, és laza 5 kilóval több, mint ahogy vizuálisan kellemes lenne (60 kg és 165 cm vagyok), 20 évesen 50 kg körül voltam, szóval 10-et híztam, de csak azt az ötöt adnám le, ami már tokát meg úszógumit ad. xD Viszont nagyjából tartom a súlyomat, úgy is, hogy - sajnos - pénzszűke miatt nem tudok egészségesebb táplálkozásra váltani. Egy kicsit néha zavar, hogy felhíztam, de egyébként elfogadom, mert úgysem tudnék vele sok mindent kezdeni, hiába esnék miatta depresszióba.


Ha te nem tudod elfogadni, gondolkodj el, hogyan tudnál rajta változtatni. Mondjuk még annyit hozzátennék, hogy én nem eszem sokat egy étkezés alkalmával... sosem voltam nagy evő. Lehet, hogy ez is segít, hogy ne hízzak egy bizonyos pont felett, szóval másoknak lehet más tapasztalata ezzel kapcsolatban. De ha változatossá teszed a repertoárt, és a számodra hízlaló dolgok egy részét csökkented/felváltod mással, odafigyelsz a mozgásra, biztosan te is tudod majd tartani a súlyodat miközben ugyanúgy eszel valamennyit a kedvenc ételeidből. ^^ Csak ki kell tapasztalnod, mi a legjobb megoldás a számodra. Sok sikert!

2022. nov. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen nagyon vékony voltam, de még 30 évesen is, pedig már addigra 3 gyereket szültem. Nekem a fordulópont 40 éves korom után jött el. Nem hülyeség az anyagcsere lelassulása "mítosz", ahogy valaki írja. Soha nem ettem sokat, egy falattal nem ettem többet 40 éves korom után sem, sőt egészen biztosan tudom, hogy többet mozgok, mint előtte és évről évre többet mutatott a mérleg. Most 48 évesen megállt olyan 72-nél, ebből kellene letornásznom a súlyomat és nem egyszerű. Ha konzerválhatnám a testemet, azt a 41.évemnél tenném. Végre már nem mondta nekem senki, hogy egyek már, mert elfogyok, a kialakuló ráncaimnak is jót tett az a pár kiló és jól is éreztem magam a bőrömben.
2022. nov. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
64%

1. A gének alapból meghatározóak. Ha hízékonyságot örököltél, akkor mese nincs: mindezt diétával és sporttal felül lehet (és kell) írni

2. Az öregedéssel sajnos ez csak romolhat (v.ö.: 1. pont)

3. Lehet gyerekkori AdV 36 fertőzés, ami hízást okozhat. Ez még nincs 100%-ig bizonyítva. Ekkor is az 1. pont a nyerő, sajna nincs opció


Amúgy 55 vagyok és már "csak" 140 kiló. 20 kiló simán lement 1 év alatt, ez 1. pontot betartva. A 2. és a 3. pont is játszik nálam, tehát vissza az 1-re

2022. nov. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
58%
Én kamaszkoromban voltam a legsúlyosabb-165cmhez56kg-,de világ lustája voltam:én voltam az a csaj,akinek minden tesiórára megjött-havi2x:D Ráadásul mindig is édesszájú voltam és az akkori párom anyukája isteni finomakat sütött,ami meg is látszott rajtam!Aztán-utólag hál istennek-szakítottunk és elkezdtem stepaerobikozni+egyik napról a másikra nem ettem péksütit,ellenben sok salit.A sok sport mellett megtehettem büntetlenül,h edzés előtt benyomtam fél doboz jégkrémet,edzés után viszont csak egy laza salit ettem.Elég gyorsan lefogytam 50kilóra,amit a mai napig tartok,pedig benne vagyok a menopauzában-ami tökre nem visel meg,sőt,imádom,h vége egy életre a mensimnek!-,már csak otthon tornászom,igaz mindennap legalább40percet,és azt és annyit eszem,amit csak megkívánok,az édességről meg továbbra se mondok le,igaz,sose vittem túlzásba semmit.Szerintem minden a mértékletességen múlik,és ez egyáltalán nem esik nehezemre,de kell a mozgás is,h tartani tudd az ideális súlyod!53N
2022. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!