Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudtal tullepni azon,Hogy...

Hogy tudtal tullepni azon,Hogy 20 eves korodban barmit megehettel hizàs nelkül ,10 ev mulva màr szinte semmit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 19:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
18: én nem vagyok függőbeteg, nem ugyanaz vagyok, akit el akarsz küldeni pszichológushoz, csak meg akartam védeni, mert olyan dologról beszélsz, amiről semmit nem tudsz.
2022. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
91%
Én 80 kilóról lefogytam 65-re úgy, hogy ettem mindent és semmit, de semmit nem mozogtam. Bolognai, rántott hús, pizza a mai napig az étrendem szerves része. A titok, hogy semmi édességet, nassolnivalót nem eszek és visszább vettem a mennyiségből, de én baromi sokat ettem, amikor el voltam hízva. Még 5 kilót akarok fogyni, fogyózás nélkül és menni is fog. 37 éves vagyok.
2022. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
7%

#21

Aki komoly beteg, menjen orvoshoz, ha meg akar gyógyulni és az egészséget választja.

Ha nem megy orvoshoz, akkor a betegséget választja. Ez is egy döntés.

A függőség pedig elég komoly dolog, amit nem kéne félvállról venni, hogy majd én, a Jani, meggyógyítom magam belőle. Hát, a jelenlegi helyzet nem azt bizonyítja, hogy az a válaszoló a tényleges gyógyulás irányában lenne. Ő megrekedt egy bizonyos szinten, elfogadja ezt így jónak, azt hiszi, hogy ettől nem lehet jobb..pedig lehet, segítséggel.


De hát ez van, mindenki a saját életének a kovácsa. Aki megelégszik a langyos szarral, ám legyen. Ez is egy döntés. Ezért is írtam, hogy további jó szenvedést, mert ő szenved, kényszernek éli meg a jelenlegi helyzetet, változtatni pedig nem akar rajta.


Nem én szenvedek, hanem ő.

2022. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%
Meg mi is szenvedünk a kva nagy okosságod miatt, amit osztasz itt. Főleg.
2022. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
39%

Jaj, de bírom az ilyen szöveget.


Én 40 leszek nemsokára és jelenleg 124 kg vagyok. most lehetne mondani, hogy húúú szegény, a levegőtől is hízik, meg biztos azért nem bír lefogyni, mert már öreg stb. Hát kérem: most fogytam le 5 kg-t mindenféle fogyókúra nélkül, pusztán csak attól, hogy felmentek az árak és nem tudok annyi pénzt költeni zabálásra. De ugyanúgy eszek mekis kaját, pizzát, csokit, tésztát, kólát, csak nem annyit, és nem folyamatosan szünet nélkül zabálok, mert már nem tehetem meg. És tessék, a szervezetem máris reagált és fogyással válaszolt, pedig most is több ezer kalóriát megeszek naponta. És mozogni se mozgok semmit, itt döglök egész nap a gép előtt. semmi kedvem kimozdulni ebben a gusztustalan takony időben.


Szóval én abszolút nem hiszek ebben, hogy jaj eddig annyit ettem amennyit akartam, most meg már mindentől hízok. Ugyan már.

2022. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
75%

"32 évesen is bármit megeszek hízás nélkül, csak a mértéket kell tudni. Sokszor van, hogy ebéd után megeszek 1-2 kocka csokit, mégse hízok."


mutass már olyan embert, aki 2 kocka csokitól elhízott!

Édes Istenem, a falat kaparom az ilyen okosságoktól.


15-ös: jajj írd már le, hogy csak kérni kell az Univerzumtól és megadja, és amúgy is van egy szuper jó MLM ajánlatod meg sietsz a szekta hétvégi gyűlésére, mert amilyen agymosott szövegeket nyomatsz, 100%, hogy szektás és/vagy MLM huszár vagy.

2022. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
10%
23, 15 stb., úgy tűnik a stílus nem megfelelő itt egyesek számára, mert amúgy igazat írsz. Meg minek írnád le kedveskedve, ez is igaz. Így se úgy se hallgat rád senki, aki már eleve eldöntötte, hogy ő egy áldozat. Akkor hadd maradjon az, nem lehet az ilyen embereken segíteni (sajnos, én is szeretném, ha másképp lenne, de senkire sem lehet ráerőltetni, hogy neki jobb legyen, ha nem hiszi el, hogy neki úgy jobb lesz).
2022. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
11%
25. Hát ez az, ezt nem akarják nagyon sokan megérteni
2022. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
20%

Ha valaki kételkedett volna a hópihék érzékenységében, az előző két válasz jelenleg nulla százalékon áll :D :D Nem csak szűklátókörűek, de gondolkodni sem akarnak, sőt valamiért élvezik, hogy a pirossal egyszerű véleményt nyilvánítani, mert az érveléshez túl buták.

Én az oktatási rendszert hibáztatom - meg persze a szülőket.

További élvezkedést. :D

2022. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 NTBS ***** válasza:
66%
El kell fogadni, hogy változik az emberi szervezet. Anno, 20 évesen, ha napi két órát aludtam, se volt baj. Most már 7 óra alatt zombi vagyok.
2022. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!