Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő kb elveszteni a...

Mennyi idő kb elveszteni a súlyom 10%-át?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, és kb 10%-át szeretném a súlyomnak elveszíteni, hogy végre jobban nézzek ki, mert sajnos az utóbbi hónapokban feljött rám pár kiló egy stresszes időszak miatt.

Egy jól összeállított, kalóriadeficites étrend, napi megfelelő mennyiségű folyadék, rendszeres edzés (súlyzós + kardió kombinálva) mellett kb mennyi idő lehet, mire elérem a célom?

Tudom, tudom, ez sok mindentől függ, meg mindenkinek máshogy működik, de érdekel, hogy másnak nagyjából hasonló felesleget mennyi idő alatt sikerült leadni.

Köszönöm mindenki válaszát:)


20/N



2022. nov. 18. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Köszi, sejtettem, hogy lehet itt számítani az értelmes emberekre. Aki szerint meg nem így van, azoknak sok sikert az expressz fogyókúrákkal. A másik lehetőség, hogy utána lehet nézni a dolgoknak, de tudom, hogy a berögzött "1 kiló per hét" sokkal népszerűbb. Valaki elmagyarázhatná, hogy miért nem a segítség, hanem a trollkodás fontos ezen az oldalon.
2022. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm a választ:) az volt talán a legértelmesebb és leginkább segítség számomra. Direkt nem kilókat írtam ki, mert a súlya 10%-át hasonló mindenkinek leadni, míg egy konkrét kiló már egészen másképp működik az embereken. Illetve semmi 1 kiló per hét berögződést nem akartam, mert szerintem az nagyon gyors és kevésbé tartós fogyás lenne.

Az érdeklődöknek pedig üzenem, hogy nem vagyok 130 kilós, nem vagyok túlsúlyos, szimplán feljött rám pár kiló nyár óta, ami miatt a ruháim is már rosszul állnak rajtam, és szeretném visszahozni a régi külsőm.

2022. nov. 19. 09:29
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem írtad oda a súlyodat és a magasságodat. Nem mindegy, hogy 70-ből szeretnél hetet, vagy 45-ből 4,5 felet.
2022. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%
mert a súlya 10%-át hasonló mindenkinek leadni - ja, csak nem mindegy, hogy már egy eleve alacsony testsúlyból szeretnéd, vagy egy kicsit megszaladt súlyból.
2022. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
mert az alacsony súly zsírja lassabban megy le mint a magasabb súly zsírja....másféle zsír. ok.
2022. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
55 kilóról 50re szeretnék lemenni, akkor mostmár mindenki boldog?
2022. nov. 19. 12:27
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
4-5 hét ha komolyan tolod.
2022. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig is boldog voltam :). Aki még mindig nem fogta fel, hogy mi a lényeg, az most majd elmondja, hogy húha, alacsony súlyról indulsz, ez lassan fog menni (mert valamiért azt gondolja, hogy az más zsír, ami másképp működik, lassabban megy le, mintha több zsír lenne rajtad vagy ki tudja mit gondol). Valójában normális kalóriadeficit, rendes ütemben, nem muszáj erőltetni, inkább célozz heti 0,5%-hoz közelítő értéket.
2022. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!