Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi étel...

Normális, hogy ennyi étel után is éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fél 8-kor szoktam felkelni, elkészülődök, elmegyek dolgozni, fél 9 körül reggeizem általában egy nagyobb zsömlét sonkával, zöldséggel, kis sajttal. 10 és 11 között szoktam megenni egy nagyobb almát.

Általában alig tudom kivárni a delet, annyira éhesnek érzem magam. Ez normális?

Még 10 kg-t szeretnék leadni.

Egészséges vagyok egyébként.


2022. nov. 28. 10:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Hogy az ördögbe vársz használható választ, ha nulla alapinformációt adtál meg arról, hogy

- férfi vagy vagy nő

- hány centi, hány kiló

- milyen fizikai aktivitással

- esetleg, hogy mennyit fogytál eddig

2022. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Lehet az alma vagyis a fruktoz miatt. Sokaknal leptid rezisztenciat okoz = nem szunik meg az ehsegerzet. Am a gyumolcscukor nem alakul glikogenne az izmokban igy zsirkent raktarozodik kb minden esetben. Egyel zoldseget 😊 abbol is inkabb a zoldeket. De az is szamit h mikor kelsz 😀 nem mind1 h 7-8 ora tellik el delig vagy 2. Elobbinel nyilvan tobb uzemanyag kell
2022. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
Magábab eszel almát, persze hogy éhes vagy. Zsömle helyett is ehetnél laktatóbbat, pl zabkását
2022. nov. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%
A folyadékrol nem esett szó. Pedig az ember sokszor szomjas, és eszik helyette.
2022. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha ehhez van kb egy liter folyadék délig, akkor ennek elégnek kéne lennie.
2022. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

28 éves, 177 magas, 85 kg-s nő vagyok, heti 3-4x edzek súlyokkal pár hónapja. Eddig 20 kilót fogytam fél év alatt.

Elég vegyes válaszok születtek, de megpróbálok egyelőre több rostot és lassabb felszívódású ch-t enni reggelire.

Eleinte banánt ettem tízóraira minden nap, de nagyon meguntam, ekkor tértem át az almára. Lehet kiegészítem pár szem olajos maggal.

2022. nov. 29. 09:58
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
persze az almától fog elhízni.. ne nyomjátok már fullban ..
2022. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Bibi Brew válasza:
50%
A zsemle egyébként sem egy diétás cucc. Elképzelhető, hogy ki van tágulva a gyomrod, így nehéz elérned a jóllakottság érzést. Kisebb adagokban 5 alkalomra elosztva próbálj étkezni, a vacsorád ne legyen "megterhelő" emésztés szempontjából éjszakára! Idő, mire hozzászokik a szervezet, de hosszútávon így egészségesebb. Javaslom, hogy keress rá facebookon az Intenset Fogyás és Testformálás csoportra. Elég sok az ingyen elérhető minta menü és rengeteg sikersztorival van alátámasztva a programjuk.
2022. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Gyümölcsöt olajos maggal kiegészíteni valóban okos lenne, lassítja a cukor felszívódását. De az alma engem is savasít amúgy.
2022. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéslistában a kérdést olvasva azt hittem, hogy arra irányul a kérdés, hogy valami űberbrutál adag étel után is normális-e, hogy éhes vagy. Nos, arra azt írtam volna, hogy nem, nem normális, de ennyi kaja után viszont igen is az.
2022. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!