Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyi étel...

Normális, hogy ennyi étel után is éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Fél 8-kor szoktam felkelni, elkészülődök, elmegyek dolgozni, fél 9 körül reggeizem általában egy nagyobb zsömlét sonkával, zöldséggel, kis sajttal. 10 és 11 között szoktam megenni egy nagyobb almát.

Általában alig tudom kivárni a delet, annyira éhesnek érzem magam. Ez normális?

Még 10 kg-t szeretnék leadni.

Egészséges vagyok egyébként.


2022. nov. 28. 10:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Azért így kicsit árnyaltabb a kérdés, hogy már 6 hónap alatt fogytál 20 kilót. Ehhez gratulálok, egyébként komoly tempó volt, ezért is most az lenne a legjobb, amit tehetsz magadért, hogy tartasz egy nagyobb (több hónap) szünetet, ahol valamivel többet eszel - mindenképp menj fel szintentartó kalóriára, ez most nagyon fontos.


Nem jó ennyi ideig folyamatosan kalóriadeficitben maradni, mert olyan szinten alkalmazkodik a szervezet az új környezethez, hogy a további fogyás kínszenvedés lesz.


Add meg magadnak a legjobb esélyt a sikerre, a szünet után újra nekifoghatsz egy kalóriadeficites időszaknak, és nem fog annyira ellenállni a szervezeted, meg nem leszel állandóan éhes sem.

2022. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
17 ezt senki nem mondta. Az meg tény, hogy ha valaki almát eszik magában, utána rohadt nagy éhség érzete lesz. De szavazzátok csak le az összes normális választ
2022. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az almától valóban hamar megéehzhetsz, ugyanis savas, és savat gerjeszt.


Én leszoktam róla - sajnos a refluxomnak sem tett jót -, de egy-két sk zabszelet, vagy ilyesmi is jó lehet tízóraira. Vagy bármi, ami kicsit jobban telít.

2022. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, mert kevés a reggeli.
2022. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2023. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!