Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a vitaminok...

Elképzelhető, hogy a vitaminoktól hízok?

Figyelt kérdés
A Multi Tabs Immuno nevű vitamint szedem 2 hete és észrevettem, hogy ez alatt 3 kg feljött rám, miközben ugyanannyit eszem, mint azelőtt. Serintetek lehet összefüggés?
2010. szept. 30. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ugyanannyit eszel és mozogsz, kizárt.

Csak úgy lehet vitamintól hízni, hogy fokozzák az étvágyadat (B vitamin), többet eszel, hízol.

2010. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehetséges, ha igen kipróbálom én is, mert nekem meg hízni kellene.
2010. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges,mikor sovány voltam és nem ettem eleget anyu belém mindig a Supradin-t nyomta és 10 kg-t híztam tőle mire rájöttem,hogy attól van:S
2010. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább attól van, hogy a szervezeted elkezdett rendesen működni, és teljesen felszívsz minden tápanyagot, és képes elraktározni. Könnyen előfordulhat, hogy eddig a saját alakodhoz képest sovány voltál, és most éred el a normális súlyodat, ami genetikailag benned van. Hogyha mozogsz rendesen, és nem fogyasztasz el napi hetvenezer üres kalóriát, akkor nem lesz semmi gond.


Esetleg a számodra súlyfölösleg az is lehet, hogy a tested megfelelő vitamin és ásványi anyag ellátás miatt több energiát fektet az izomszövet építésbe? Annak is van ám súlya.

2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!