Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok hízni karácsonykor?...

Szoktatok hízni karácsonykor? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 00:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem eszem többet, a süteményt meg évek óta nem eszem meg, pláne rendes étkezés után "nassnak".


Inkább egy bonbon, mint egy szelet bejgli.

2022. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
9%
Karácsonykor nem.inkább januárba.
2022. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%

Na akkor en bevallom masok helyett is, hogy szoktam karacsonykor zabalni, igen.

Mert egyreszt a vendegseg (ha mi megyunk, ha hozzank jonnek) nem 1-2 ora, hanem legalabb fel nap es a kaja mindig elottunk van. Szoval en csipegetek, mert a szemem kivanja, ez van.

De amugy a karacsonyi menu nem hoz lazba, nem vagyok oda a tipik unnepi kajakert, na de a sutik...azokat imadom 🙈

Nem tudom szoktam-e hizni, nem meregetem magam, a tukorben meg nem veszem eszre, szoval annyira sok nem lehet.De ha igy is van, szarok ra, hahaha.

2022. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%

Minden hízékony ember hízik karikor, mert az ünnep az nem azért ünnep, hogy az ember még akkor is a kalóriákat számolgassa, meg megszorításokat alkalmazzon. Hogy lehet úgy élni?!


Én ünnepek előtt és után, valamint egész évben eleget ügyelek magamra, de karikor azt eszek, ami jól esik, annyit amennyi még jól esik és nem fogom magam rosszul érezni csak azért, h pár kiló felmegy, mert jól éreztem magam.


Januárban lemegy!


Szerintem mindenki megérdemli, hogy legalább évente egyszer szabadon étkezzen és bűntudat nélkül élvezze az életet meg az ízeket! :)

2022. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hát én sem szoktam hízni, egyszer volt olyan kb 4 éve, akkor még tini voltam, hogy feljött 5 kg, viszont akkor rengeteget ettem. Amúgy ez csak onnan jutott eszembe, hogy egy diétázó csaj kitett Tik Tok-ra egy videót, hogy ő hivatalosan is megkezdi a decemberi össze vissza zabálást, és januártól újra koplalni fog, meg január 2-án, megy reggel 7 órakor a konditerembe. Nem értem ennek mi értelme van? Egyébként én a két ünnep közt is eszem majd, viszont nem vonok meg magamtól semmit. Bár én egész évben így csinálom.
2022. dec. 18. 16:12
 26/30 A kérdező kommentje:
*két ünnep közt is edzem majd
2022. dec. 18. 16:13
 27/30 anonim ***** válasza:
55%

"Nem értem ennek mi értelme van? "


Például az, hogy ő 1 hónapig egy boldog és szabad ember! :D


Ha választani kell, hogy egész évben odafigyeljek, de sose lakjak jól kedvem szerint vagy évente egy hónapig igen és a többiben meg legyenek a megszorítások, akkor én is az utóbbit választanám!

2022. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit igen, mert nagyon hízékony vagyok. Legutóbb 3kg+t mutatott a mérleg szilveszter után, december 23-hoz képest. De nem azért mert többet ettem. Ugyanannyit ettem, tartottam a diétám, csak abban az 1 hétben pihenőt tartottam, nem edzettem és nem megyek szó szerint sehova. Végig itthon vagyunk a párommal, sorozatozunk, pihenünk😊 ( Amúgy heti 5x2 órát szoktam sportolni+ munkába gyalog járok oda-vissza). Ebben az ünnepi időszakban ez a mozgás kimarad.

Ettől eltekintve egész évben tartottam a 67- 67,5 kgt amire anno évek alatt lefogytam.

Gondolom idén is majd 2-3kg pluszt fogok látni év elején. De semmi baj, majd lemegy:) nem tervezem elengedni magam.

2022. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Metionin ***** válasza:
33%
Nem, egész évben max 3 kilót ingadozik a súlyom, igaz mindig ugyanannyit eszem és ugyanannyit mozgok is. Az a 2 nap amúgy sem elég a hízásra annak sem, aki hajlamos rá de ha egész decemberben zabál, még akkor sem hiszem, hogy hű de nagy súlyt szedne fel bárki.
2022. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam, de nem attól a 3 naptól, hanem az egész decemberi karácsonyozástól. Mindenféle céges, munkahelyi karácsonyozás, baráti társaságokkal külön-külön elmenni vacsorázni, aztán a családot is végig kell látogatni 4 különböző helyen. Már december elején megjelennek a karácsonyi sütemények, bejgli meg a szaloncukor és én az utóbbi években mindig híztam 3-4 kilót csak decemberben. Aztán az volt hogy lement, volt hogy nem.


Vidéki haverjaim az egyetem alatt amikor hazamentek az ünnepekre és otthon voltak 3 hétig mindig kipárnázva jöttek vissza és utána még folytatták is általában az evést amíg rá nem jöttek hogy hamarosan nyár és elkéne kezdeni javítani a formán :D.

2022. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!