Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is megéri személyi...

Akkor is megéri személyi edzőt fogadni, ha nem szeretném, hogy minden edzésnél ott legyen, hanem csak mondjuk 2 hetente egyszer ellenőrizni a fejlődésem és ennek függvényében alakítani az edzéstervem és a diétám? Ez így kivitelezhető?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Nagyjából így működik az online coaching.
2022. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze, ezt is megcsinálja sok személyi edző.
2022. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Az a két hét inkább legyen havonta kezdetben, később negyed évente. Ilyen gyorsan nem lehet fejlődni.
2022. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ne 'személyi edzőnek' nevezzedhanem inkább ellenőrnek.
2022. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének fogadnál egy ilyen pancsert... Ennyi pénzed van? Eteted az ingyenélőket? Inkább akkor add oda valamelyik segélyszervezetnek. Személyi edző...
2022. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Én totális kezdő voltam, edzőteremben sem nagyon jártam soha. Nekem van személyi edzőm és nagyon hasznosnak bizonyult. Egy részt a gépeket sem nagyon tudtam mire való, másrészt azt sem tudtam hogy kezdjek neki.

Ha van rá pénzed akkor személyi edzővel edz, mert ő rögtön szól ha nem helyes a gyakorlat ahogy csinálod. Nem úgy áll a könyököm, nem úgy csinálom. Viszont ha nincs rá pénzed gondolom valahonnan csak meg lehet ezt tanulni. Vagy addig veszel órákat pár hónapig amíg bele nem jössz. A terembe ahova járunk, nagyon sokan rosszul csinálják a gyakorlatokat. Most hogy egy ideje én is benne vagyok, rögtön látszik. Annak ugye semmi értelme.

Arról semmit nem írtál mennyire vagy kezdő, mi fér bele anyagilag. Esetleg régebben már jártál edzőhöz ismered a helyek gép használatot.

Annak nem sok értelmét látom hogy 2 hetente rád néz. Azt tudnám esetleg elképzelni ha az anyagiak a baj, hogy a diétádat rendbe rakatod egy dietetikussal és az edzővel heti 1x edzel és a héten 2 alkalommal még ugyanazt megcsinálod mint vele. Aztán az edzésed hetente újul mikor vele vagy.

2022. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút rendben van. Ha megtanít a gyakorlatok helyes kivitelezésére, a gépek használatára, akkor bőven elegendő, ha x időnként konzultálsz vele, hogy módosítsátok, korrigáljátok az edzéstervet.
2022. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!