Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt végül komolyan...

Mi az ami miatt végül komolyan eldöntötted hogy lefogysz?

Figyelt kérdés

Persze, mindenki szeretne egészséges lenni és jól kinézni (*megj.: tudom, ehhez nem feltétlenül kell vékony test, csak egészséges súly*).

De mi az a kulcs történés, motiváció, ami miatt rávetted magad az életmódváltásra, és ami a legfontosabb, mi tartott téged a helyes úton?

(Igen, motivációt gyűjtök, nem, nem az újévi fogadalom miatt)



2022. dec. 30. 18:26
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%

Nálunk egészen biztosan a szekrénnyel van a probléma.

Bármilyen ruhát veszünk ki belőle mindig azt tapasztaljuk, hogy összébb mentek.

Erről csakis a szekrény mikroklímája tehet.

:)

2022. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
86%
2-es cukor miatt.
2022. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
A felmenőim is úgy alakultak, ahogy én. 3 év alatt ketten meghaltak idejekorán. Félek a haláltól, fiatalnak érzem még magam hozzá (40 vagyok), és szeretném látni a gyerekeimet felnőni. Azért változtatok, hogy megérjem az unokáimat, hogy a lehető legkisebbre csökkentesem az egészségügyi kockázataimat. Persze jó lenne szépnek lenni és csinosnak. De a férjem így is szeret, szeretett 55 kg-val és 110-zel is. Neki nem ezen múlik, a szex is jó. De hogy meddig lehetek vele, az már nem mindegy.
2022. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Fogyjon le a halál... Már úgy unom, hogy mindenki ezen lovagol...
2022. dec. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
:D Akkor miért jöttél ebbe a kategóriába? :D Ide ki rángatott ide?
2022. dec. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ráléptem a mérlegre. Szépen oszlott el rajtam a túlsúly, almomban sem gondoltam volna, hogy annyi vagyok (gondoltam, +15% lehet, ami belefer, de +35% volt). Azóta fogytam 10 kilót, meg legalább 5 a cél. Kis túlsúly meg ok, nem akarok sportos lenni meg semmi, csak nem akarok végletesen, egeszsegtelenul elhizni.
2022. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Na, én ezért likvidáltam a mérleget, és érdekes, azóta minden jó. Egyáltalán semmi problémám nincs semmivel. Minden fa*za. Nem hittem benne, de hogy is szokták mostanság mondani... Megérte.
2022. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
92%

"Kedves" 2 pipás anonim. Senkit nem hat meg, hogy folyamatosan a diéta ellen kampányolsz az erre kijelölt topik alatt. Csak nevetségessé teszed magad. Nem kell fogynod ha nem akarsz, mindenki akkorára hízik, amekkorára kedve tartja. De a saját kudarcod miatt másokat megpróbálni magaddal rántani borzalmasan szánalmas, és keserű jellemre utal.


Kérdező, én igazából a rossz szokásaimtól alartam megszabadulni. Elég egészségtelenül ettem, de még nem igazán látszott. Plusz 5 kiló volt csak rajtam, szóval nem a súly volt a motiváló. Viszont az egészségesebb étkezés magával hozta, hogy erőlködés nélkül lement az első 3 kiló. Ez volt számomra az, hogy akkor a maradék 2-től is megszabadulhatok, és dolgozhatok tudatosabban a formás, tónusos testért. Alapvetően is jártam sportolni pusztán mert szórakoztatott, azt egészítettem ki itthoni erősítéssel, nyújtással. Emiatt a sportban is fejlődtem, és az ilyen kis eredmények mindig tovább vittek. Ezért is szoktam azt tanácsolni, hogy legyen más, ami motivál a súlyvesztésen kívül. Ha több energiád van, szebb helyekre tudsz elmenni kirándulni, könnyebbek a minden napjaid... Stb, az önmagában ad egy löketet, ami mellé a fogyás csak extra.

2022. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Te meg beteg vagy...
2022. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már a 48-as méretű nadrág is szűk volt, az nagy pofáraesés volt. Illetve az, hogy nem találtam magamra normális ruhákat, mindig a legbénábbak voltak a nagyobb méretűek.

A vőlegényem panaszkodott, hogy nemvtud tőlem pihenni, annyira horkoltam. Ez nem esett jól az onerzetemnek, főleg hogy néha emiatt másik szobában aludt tőlem. Ez kb 20 kg után megszűnt.

Most 40-42es méretet hordok, sokkal jobban érzem magam.

120-ról kezdtem, most 85 kg vagyok.

2022. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!