Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt végül komolyan...

Mi az ami miatt végül komolyan eldöntötted hogy lefogysz?

Figyelt kérdés

Persze, mindenki szeretne egészséges lenni és jól kinézni (*megj.: tudom, ehhez nem feltétlenül kell vékony test, csak egészséges súly*).

De mi az a kulcs történés, motiváció, ami miatt rávetted magad az életmódváltásra, és ami a legfontosabb, mi tartott téged a helyes úton?

(Igen, motivációt gyűjtök, nem, nem az újévi fogadalom miatt)



2022. dec. 30. 18:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Felvettem nyáron egy M-es pamut rövidnadrágot... Úgy nézett ki rajtam, mint egy bugyi (férjem nagy örömére, nekem nagy bánatomra). Beláttam, hogy már nem vagyok M-es méret. Elkezdtem (újra) kalóriát számolni és szépen haladok is. Amitől féltem, hogy a súlyom megtartása viszont nem fog sikerülni. Erre meg sérvem lett, amit hálóval fognak helyrehozni. A háló behelyezése után pedig nem hízhatok 5 kg-nál többet. Így most igyekszem lefogyni rendesen (már csak 4 kiló kellene az álomsúlyig, amennyi fénykoromban voltam, de 3 hét múlva műtét). Nem adom fel utána sem, hiszen fogyni szabad.
2023. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
100%
Én elmentem nyaralni egy barátnőmmel, aki nagy vidàman készített rengeteg pillanatkèpet, rólam is. Szegény barátnőm mutogatja a kèpeket boldogan, én meg majdnem elsírom magam 😀 azóta diétázom :)
2023. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!