Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munkahelyemen elképesztő...

Munkahelyemen elképesztő eredményeket értek el ismerőseim éhezés nélkül tojásdiétával. Én is bele szeretnék vágni, lehet bármi bajom, ha 2 hónapig csak tojást és csavanyúságot eszek?

Figyelt kérdés
Napi 16 tojás, mellé savanyúságnak pl: cékla. 2 kávé cukor nélkül és sok folyadék. Kb. 4 óránkénti étkezés. (Ha rántotta, akkor csak napi 12 tojás)

2023. jan. 20. 21:08
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
99%
A monodiétáktól általában azért lehet jó eredményeket elérni, mert ha heteken keresztül ugyanazt a kaját kell enned, akkor már az első pár napon ott tartasz, hogy rá sem bírsz nézni, és így sokkal kevesebbet fogsz enni, mint máskor. De azt is megteheted, hogy változatos ételeket eszel, és próbálsz mértéket tartani.
2023. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
22%

Gyerek koromban nagyszüleim hoztak vagy 100 tojást.

Napokig csak tojást ettem.

Az oldalamon lett egy nagy sötét folt. Az orvos azt mondta, hogy az egyoldalú étkezéstől, majd elmúlik.


Hát elmúlt.

Évek alatt.

Addig nemigen jártam strandra.

2023. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
92%

"Munkahelyemen elképesztő eredményeket értek el ismerőseim"


Mesélj, kérlek!


Pontosan miféle elképesztő eredményeket és mennyi idő alatt ?


2 hónapig csak tojáson és savanyún élni???


Én szeretem néha a tojást, de ennyire azért nem....


Napi 12-16????????


Max, ha 3-at meg bírok enni.


Hogy csinálták?!

2023. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim válasza:
14%
Én is ezzel a diétával fogytam 22kg-t, már 5 éve tartom a súlyt. Kiegészítheted az étrendet sovány húsokkal, tejtermékekkel, sőt némi zöldséggel is mert a tartós ketózishoz kell egy minimális szénhidrát. Édességnek édesítős tejtermékek, vagy zéró üdítők. Ha valóban ilyen alacsony kalórián tartod magad, ketózissal együtt gyors eredményt érhetsz el. Nekem több kalóriára volt szükségem, hogy ne éhezzek. Lassabban is mentek le a kilók.
2023. jan. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
93%

Azonnal összefosnám-hánynám magam ennyi tojástól egy nap :D


De sebaj, ész amúgy sem kell az élethez, ha az egybites kollégáidnak bevált, miért is kéne gondolkodni. Jó lesz az neked, toljad.

2023. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
97%
#15 vagy inkább "tojjad". 😅
2023. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
92%
Anno a tesóm is volt "tojás diétán"... Kisgyerekként megtanult rántottát készíteni, így ha éhes volt, 2-3 tojásból csinált egyet. (mama tyúkokat nevelt, napi 10-15 tojást szedtünk össze) Egy nyár alatt olyan szépen meghízott, hogy amikor a szünet végén hazamentünk a nagyszülőktől, Anyu elsírta magát.
2023. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
96%

Baromság.


Egyszer csináltam olyan diétát két hétig, ahol minden reggeli és minden vacsora 2-2 főtt tojás volt. Vagy 8 évig nem tudtam utána ránézni a főtt tojásra. Hogy fogytam-e tőle, az gondolom nem is lehet kérdés: egy dekát se.

2023. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
21%
Csezd meg te is evéssel akarsz fogyni , az nem rémlik hogy Schorberték extrán keményen mozogták és koplaltak ? Tiktokon a kövérek úgy lettek izmosak a soványak hogy kemény súlyzós és tornaedzeseket csimaltak nem fogyiturmixot ittak .
2023. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
98%

" Munkahelyemen elképesztő eredményeket értek el ismerőseim éhezés nélkül tojásdiétával. "


Jesszus, mint valami teleshop promó. :D


A kérdésre: soha nem értettem, hogy egyes emberek miért az önsanyargatást választják némi odafigyelés és kiegyensúlyozott étrend helyett.. Rejtély.

Én szeretem a tojást, minden létező formában, de napi 16 db-tól szerintem sugárban hánynék, igaz, ebből a szempontból a fogyás garantált.

2023. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!