Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munkahelyemen elképesztő...

Munkahelyemen elképesztő eredményeket értek el ismerőseim éhezés nélkül tojásdiétával. Én is bele szeretnék vágni, lehet bármi bajom, ha 2 hónapig csak tojást és csavanyúságot eszek?

Figyelt kérdés
Napi 16 tojás, mellé savanyúságnak pl: cékla. 2 kávé cukor nélkül és sok folyadék. Kb. 4 óránkénti étkezés. (Ha rántotta, akkor csak napi 12 tojás)

2023. jan. 20. 21:08
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
84%

1300 kcal az éhezés, emellett egyoldalú étrend, ezerféle hiánybetegséggel a végén.


Megéri, tényleg :d

2023. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Én már 4-5 tojástól is hánynék. Max. kettőt szoktam egyszerre megenni. Nem kívánom a tojást többször, mint heti egyszer, vagy akár csak kéthetente egyszer. Azért szoktam enni időnként akkor is, ha nem kívánom, mert egészséges. De ennyit!! :D Ez az évszázad vicce.

Jó büdös tojászagút finghatnak azok a nők.

2023. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
7%
5 évig testépítő életmód mellett ettem napi 60 tojást, volt, hogy 80-at is és mellé rengeteg vitamint és ásványi anyagot. Végig szuper szálkás voltam és nagyon erős. Mivel nem tudtam már anyagilag bírni és csökkentettem a napi adagot harmincra és a kalória bevitelt szénhidrátokkal fedezem, disznó módjára hizok és egész nap éhes vagyok. A tojás diétával ezzel sem volt gond és sokkal jobban éreztem magam.
2023. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
97%

23.

Ezt nem tudom elhinni.

2023. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
80 tojás naponta? Az napi 8000-9000 kcal, pusztán tojásból. Ha igazat mondasz, akkor hogy vagy még életben? Sőt a kérdés inkább az, hogy meddig vagy még életben?
2023. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
2%
Nem kell elhinni.Heti 3 súlyzós edzésem volt és heti 50-60 kilométer futás,kétszer 30km, vagy háromszor 20km pihenőnapokon.És 80 tojás csak 6100-6500 kalória, egy 100 kilós embernek az lófütty ennyi edzés mellett.A koleszterinem végig rendben volt, magas HDL koleszterinnel és nagyon alacsony trigliceriddel.
2023. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
2%
A kérdezőnek viszont ajánlom a rendszeres laborteszteléseket és egy bombaerős multivitamin pakkot.Nekem bejött, nem biztos, hogy te tolerálni fogod de kétségtelen, hogy a tojás egy szuperfood.Nem tudtam soha megunni és neki köszönhettem az erős fizikumomat sokáig.
2023. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
94%
Én a kenyeret nem tudnám soha megunni. De a tojást? Hú, hát nem vagyunk egyformák. :D
2023. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
97%

"koleszterinem végig rendben volt, magas HDL koleszterinnel"

Akkor nem volt rendben. Ti tényleg egyetlen tanulmányt sem olvastatok el az elmúlt 15 évben? A HDL koleszterin csak a Nők Lapján minősül "jó" koleszterinnek, a valóságban az összes kutatási anyag kimagasló rizikófaktornak minősíti a magas HDL szintet:

[link]

"a tojás egy szuperfood"

Akkor belinkelem még egyszer a szakmai adatbázist, amiben meg lehet nézni, hogy a tojás telített zsíron és étkezési koleszterinen kívül alig tartalmaz érdemi mikrotápanyagot. Talán a szelén, ami kiemelendő, de se vitamin, se ásványi anyag, se nyomelem, se rost, se antioxidáns:

[link]

2023. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
94%

Visszavonom a szuperfood jelzőt és beleásom magam a témába amit küldtél mert ez érdekes.Kérdező, hagyd a fenébe az egészet, tekintsd semmisnek amit eddig írtam.


23

2023. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!