Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munkahelyemen elképesztő...

Munkahelyemen elképesztő eredményeket értek el ismerőseim éhezés nélkül tojásdiétával. Én is bele szeretnék vágni, lehet bármi bajom, ha 2 hónapig csak tojást és csavanyúságot eszek?

Figyelt kérdés
Napi 16 tojás, mellé savanyúságnak pl: cékla. 2 kávé cukor nélkül és sok folyadék. Kb. 4 óránkénti étkezés. (Ha rántotta, akkor csak napi 12 tojás)

2023. jan. 20. 21:08
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
31%

"Ti tényleg egyetlen tanulmányt sem olvastatok el az elmúlt 15 évben?"


Már megint a magas ló.

Igen, állatira meglepő, hogy az átlagember egyetlen tanulmányt sem olvasott az elmúlt 15 évben. De az elmúlt 40 évben se, tudom, még inkább sokkoló számodra. És ha olvasott volna, mire megy vele? Melyik tanulmányt kellett volna olvasnia? Hogyan kell azt értelmeznie? Szerinted komolyan van értelme és haszna annak, ha valaki elolvas egy tanulmányt, mert állandóan csak ezzel jössz.

Na meg persze a Nók Lapjával.

Kicsit dugd már ki az orrod anyád pincéjéből és nézz körbe a való világban, nem kell belekattanni, hogy mekkora csodaképzett, egyetemet végzett valaki vagy, aki csak gúnyolódni tud azon, hogy mások "nem olvasnak el egy tanulmányt". Szánalmas amit csinálsz itt, de tulképp mindenkinek a maga dolga, hogy miként vezeti le a frusztrációit, csak tudod sokszor többet ártasz, mint használsz, de észre sem veszed. Mondjuk innen is látszik, hogy a tudásod elméleti (szerencsére), de legalább megcsináltad a házi feladatokat - grat, ügyes voltál.

Csak vedd már kicsit észre a célközönséget, akkor talán tudnál érdemben segíteni, ha van ilyen célod itt, és nem csak tényleg a frusztrációk kiélése. Kösz.

2023. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell olvasni semmiről, lehet az embernek hőbörögni, hogy ő igenis 40 évig a homokba fugja a fejét, de akkor ne gondolja már hogy fingja is van a témához...
2023. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
95%
Hetet bírtam, hogy reggelire tojast ettem, főleg rántottát nem fogyókúrás célból. 1 hónapig rá sem bírtam nézni.
2023. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
56%

"lehet bármi bajom, ha 2 hónapig csak tojást és savanyúságot eszek?"


Mé, az ismerőseidnek lett ???

2023. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, hogy kell ezt egy heti étrendre lebontva elképzelni?


csak főtt tojást vagy sütve, tükörnek stb ?

2023. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

35-ös!

Bármilyen formában, írta is, hogy rántottakénk csak 12, (mert abban van plusz zsiradék.)

Semmi csoda nincs ebben, egyszerűen 16 tojásban kevés kalória van. Ha kb napi 1 kiló főtt csirkemellet eszik, akkor is ugyanaz az eredmény.

2023. jan. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

"éhezés nélkül tojásdiétával"


Lófszt éhezés nélkül, szerinted kábé 1000 kalóriát enni egy nap nem éhezés?

2023. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
52%

32. Grat, hogy ennyit tudtál kiszűrni a mondanivalómból (meg mindenki más, aki lepontozott) (31-es vagyok)

További élvezkedést a nagy egójú egyetemet végzett gúnyolódásain, meg a félig hasznos, félig értelmetlen tanácsaival. Úgy tűnik ez a stílus való az embereknek, és én tévedtem.

2023. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Amúgy belekezdtem. 7kg-ot fogytam eddig, éhség érzet van, de kibírható. A főtt tojásra már rá sem tudok nézni, de a rántottát szeretem. Az édesség hiányzik a legjobban, zéró üdítők segítenek kicsit. Sokkal energikusabbnak érzem magam, már nem izzadok a fizikai munkám közben sem.

Februárt még szeretném így végigcsinálni. Köszönöm az érdemben hozzászólók véleményeit!

2023. febr. 3. 19:39
 40/57 anonim ***** válasza:
67%
39: gratulálok! :)
2023. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!