Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy 1 hónapja diétázok, mégse fogyok semmit. A tesómmal kezdtük el, ő viszont már fogyott 4 kilót, pedig kenyeret is eszik rendszeresen, ebédnél és vacsoránál is. Én egy fél szelet barna kenyeret szoktam enni 7 napból 4-szer, reggel. Semmi édeset nem eszek, nem iszok, de a súlyom úgy megállt, mint a cüvek. Mi az oka annak, hogy nem fogytam semmit? Esetleg lehet ennek köze a pajzsmirigy-alulműködésemhez? (1 hónapja kezdtem rá szedni gyógyszert)

2023. febr. 12. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hogy jön ide a kenyér, vagy az edesség? Valaki még 2023-ban mindig ott tart, hogy a kenyér és az edesség hízlal? A kalóiaszámolásról mennyit tudsz, kedves kérdező? Mennyi a napi kalóriabeviteled?

Egyébként a tanulmányok egyértelműen bizonyítják, hogy a pajzsmirigy alulműködéssel küzdő egyének ugyanúgy lefogynak kalóriadeficitben, mint egészséges társaik, maximum 200-300 kcal eltérés van kettőjük alapanyagcsere szintje között, amivel számolni kell, de pont ez a lényeg, pont ez a jó, hogy ha számolsz vele, akkor fogyni fogsz.

2023. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Az egyszerű válasz erre:

A testvéred kalóriadeficitben van, Te pedig nem. Ennyi.

2023. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Változtass az étrended összetételén ( fehérje- szénhidrát- zsír arány) sok esetben lehet fontos. Egyénfüggő. Nem mindenkinek jó ugyanaz a sablon. Nálam is ez volt a kulcs a fogyáshoz anélkül, hogy alig pár kalórián kelljen vegetálnom.
2023. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

"Hogy jön ide a kenyér, vagy az edesség?"


Úgy, hogy olyan élelmiszerfajták amikből kevés mennyiség is sok kalória, mégse laktatnak igazán.


2 átlagos szelet kenyér kb. 250 kcal, ugyanannyi mint fél tábla csoki és ennyivel ugyancsak éhes maradsz.


Míg ugyanennyiből kijön egy nagy tányér rizeshús is (pl: thai csirkés rizs), ami után egy fél óra múlva nem kaparod a falat az éhségtől.

2023. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
PM alulműködésnél sem kell nagyobb deficit mint rendesen, csak ki kell iktatni a tejet és a glutént.
2023. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem fogysz, mert többet eszel mint kéne. Az 1-es leírt mindent helyettem is
2023. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az szép 1hónap alatt semmit nem figytál én 13nap alatt fogytam 8 kilót. 50 kiló voktam és most vagyok 42. Persze nem csak diétával meg edzéssel. De semmi tiltott szerek vagy fogyasztó kapszulák mert olyan nem létezik az összes kamu.
2023. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

13 nap alatt 8kg?

Kivetettél egy 5kg-os daganatot? 😁


Mert én vagyok majdnem 90kg. Ha 3 napig nem eszem SEMMIT csak hideg vizet iszok, akkor fogynél 1kg-ot. Ezt ki lehet számolni...

2023. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom te mit számólsz igen képzelt 8kilót fogytam ment volna 10 is de nem szabad túl feltünő hogy 1hét pár nap alatt hirtelen fogytam 2 hét után úlyra csinálom már csak 2 kilót leadok és abba hagyom. Mielőt valaki drogra gondolna vagy fogyasztószerre akkor ezek messze álnak tőlem 1 nincsennek fogyasztó szerek mind kamu 2 nem élek drogokkal és szerintem elsem adna nekem senki max ha lennék 18. 🤣
2023. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. 🥰🥰🥰🥰🥰 azért írok így mert buszon vagyok 😁😁😁 de gondolj bár mit ha egyszer elhízól és kiváncsi lennél rá hogy lehet lefogyni akkor írj. Én szívesen elmondom. Ha nem hiszed el engem az nem zavar nagyon örülök neki elsem hiszem hogy sovány vagyok annyira boldog vagyok. Nem érdekel az sem ha mások elitélnek azok akik csak okoskodnak. Nekem bevált és természetes úton nem tudtam volna 13 nap alatt leadni 8 kilót. 😊😊😊😊😊😊😊😊.. Akit érdekel hogy csináltam és nem fog elitélni mert minden áron fogyni akar az írjon nyugodtan.
2023. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!