Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok?!...

Valamit rosszul csinálok?! Keveset fogyok?

Figyelt kérdés

160 grammos szénhidrát diétát tartok az endokrinológusom tanácsa alapján, mivel inzulinrezisztenciám van. Havonta 1, maximum másfél, vagy még szerencsésebb esetben 2 kilót adok le átlagban. Két ismerősöm is fogyókúrázik, ezt a K.sza Tibi féle Ch.llenge diétát csinálják, és mind a ketten 2 hónap alatt lefogytak 8-10 kilót. Ja és ők kevesebb kilóról indultak mint én, tehát nem arról van szó, hogy nagyobb súlyból gyorsabban megy le. Nekik tudomásom szerint nincsen semmilyen "betegségük." Engem az zavar, hogy beszólnak nekem, hogy én béna vagyok hogy "csak" ennyit fogyok 1 hónapban.

Hát én meg nem szeretnék semmilyen étvágy csökkentőt meg ilyeneket szedni, szedtem már, de szerintem nem tesz jót hosszú távon. Meg az IR-em miatt is majd gyógyszert kell szednem, nem merek más ilyen készítményt szedni mellé.

Én csinálok valamit rosszul? ☹️



2023. márc. 7. 08:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom.
2023. márc. 7. 09:28
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hány kg vagy, én 165 vagyok és kb 80 kilósan fogytam 1600kcallal, 70 kgnál csökkentettem 1500ra, aztán 63 alá már csak 1350nel tudtam menni, úgyhogy az 1500zal szintentartok inkább.
2023. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!