Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 35 éves nőnek 66...

Szerintetek 35 éves nőnek 66 kg 165 cm-es magassághoz sok-e?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 16:48
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
67 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
38%

Eléggé a határon van, ha ez részben izom, akkor nem, ha nagyrésze zsír, akkor igen. (A kérdésböl nekem az a valószínübb, hogy izomról szó sincs)

Minden esetre javasolt lenne elkezdeni sportolni és odafigyelni az étkezésre, mert 30-40 év fölött a nök többsége eleve hajlamosabb a hízásra, és ha pár év alatt még 10 kilót hízol, az már egyértelmüen sok lesz.

2023. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló, nem jó a következtetésed, elég sok izom van.
2023. márc. 21. 17:08
 3/65 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem lenne sok izom se lenne sok.

Valószínűleg nem vékony, az tény (én se vagyok 160/60-el az 38 évesen), de kövér sem. Olyan átlaganyukás. Én -5 kg-val már vékony lennék tapasztalat alapján. -10-zel gebe.

2023. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
79%
A BMI-d még bőven a normális tartományba esik, ergo fogyókúrára semmi szükség. Ez az "elég sok izom van" viszont nem volt túl szerény. Én munkámból kifolyólag gyakran konzultálok testépítőkkel, erőemelőkkel, egyéb versenysportolókkal, és ezt a kijelentést tőlük sem hallom ilyen önbizalommal. Te mit sportolsz, kedves kérdező?
2023. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Többféle sport volt már az életemben, volt, amikor versenyszerűen is, de többnyire hobbi szinten. Pl. atlétika, kosárlabda, röplabda, úszás, kerékpár, szabad testsúlyos edzés.
2023. márc. 21. 17:25
 6/65 anonim ***** válasza:
58%
Akkor nem vagy izmos, legalábbis annyira nem, hogy az konkrét kilókban megmutatkozzon. Nem akarlak megsérteni, csak tényleg versenysportolókkal foglalkozom, ezért pontosan tisztában vagyok vele, hogy mit jelent az izomtömeg. Ettől függetlenól tök jó, hogy ennyi sportot csinálgatsz, és ennyi mindenre időd van. Folytasd! A BMI-d pedig tényleg teljesen normális.
2023. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok. Kb. 28 év majdnem minden napos edzés eredményeként.
2023. márc. 21. 17:29
 8/65 anonim ***** válasza:
57%
Rendben. Fontos, hogy így gondolj magadra. Hajrá, további jó sportolást!
2023. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
78%

Az 1-es vagyok: ha a kérdésbe beírtad volna a többi, lényeges infót, más választ kaptál volna.

Általában ilyen kérdést azok szoktak feltenni, akiknem fogalmuk sincs arról, hogy az izom jóval kisebbnek látszik, mint a zsír!

2023. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem vagy klasszikus értelemben vékony, viszont simán lehetsz ettől függetlenül csinos, formás. A BMI-d teljesen normális tartományban van, ahogy fentebb is írták, szóval ha elégedett vagy magaddal, a formáddal, akkor szükségtelen diétázni.

Jobban érdekelne, hogy miért tetted fel a kérdést? Mostanában változott a tested? Történt valami, ami elbizonytalanított? Szeretnél jobban kinézni?

2023. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!