Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 35 éves nőnek 66...

Szerintetek 35 éves nőnek 66 kg 165 cm-es magassághoz sok-e?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
80%

Nagyrészt végigolvastam ezt a több oldalt, most írok először.

A kérdésre nem lehet érdemben válaszolni. Lehet, hogy sok, lehet, hogy nem (az egészséged szempontjából semmi gond vele).

De egy biztos, hogy ha azt gondolod, hogy ez a kérdés megválaszolható, illetve ha ennyire központi szerepet tölt be ez nálad (elkezdesz "védekezni": leírtad, hogy múltkor azt mondta valaki, hogy vékony vagy stb.), akkor ott nincs minden rendben. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor változtass.

Ha meg mindenképp idegenek véleményét akarod, hogy megnyugtassanak, akkor inkább azét vedd figyelembe, aki élőben lát (így is különböző vélemények születhetnek), és nem pár számadat alapján tippel itt valamit.

2023. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
26%

"Számomra a férjem is izmos, aki 165 cm és 55 kg,"


Hát akinek a férje is testképzavaros, annál nem meglepő, hogy maga se enged meg magának normális testsúlyt, mert jaj, mi lenne, ha nehezebb lenne a pehely férjnél 🤣

2023. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy "vékony", egyébként meg jó is lehet.


NEKEM rengeteg lenne, mert rosszak ízületeim, így már az 59-60 kilót is megérzik, sajnos - főleg a térdem, de amíg te jól érzed magad így, addig király.


Sokkal csinosabb lehetsz, mint az ide írogató 173 centis 51 kilós szerencsétlen.

2023. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
29%

Azért az ugye megvan, hogy a férjed vszeg beteg, csak azért 55 kiló??? Én vagyok annyi nőként.


A 165 cm-s barátom 68 kiló, és köszöni szépen, nincsen rajta felesleg.

2023. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
67%

Megtarthatod magadnak a véleményedet, mert nem érdekel.


Nem vetted még észre?


Teljesen rosszul látod a dolgokat. másoktól kaptam érdemi segítséget, tőled nem. - hülye hisztis liba vagy, ennyi a meglátásom.

2023. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!