Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 35 éves nőnek 66...

Szerintetek 35 éves nőnek 66 kg 165 cm-es magassághoz sok-e?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
26%
a 20as jol beszel...epp pont az az ember hajlamos az elhizasra aki elotte sokat sportolt aztan abba hagyja.
2023. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os válaszoló!


Ha figyelmesen olvastad volna, versenyszerűen is sportoltam, tehát többször is "értékelhető" volt a fizikumom. És nem össze-vissza sportoltam,hanem felkérésre történt, például iskolai csapatokban.

A 20-as válaszolótól érdemi választ kaptam, több segítséget, mint Tőled.

A biológiával teljesen ellentmond, hogy nem látszik meg valakin a sportolás. Egy példa erre, amikor hobbi szinten úsztam, igaz, hogy volt amikor napi 4 órát, az öltözőben volt aki azt hitte, én is úszó vagyok.


Pontosan arról van szó, hogy régen sokat sportoltam, ma már kevésbé jut rá időm, és persze felszaladt pár kiló.


De egy ideje elég keményen edzek megint, és szigorú diétán vagyok.


Kedves Huszas, köszönöm a válaszodat, igazi sportember vagy :)

2023. márc. 21. 20:54
 23/65 anonim ***** válasza:
31%
Hogy te sok évvel ezelőtt versenysportoló voltál, meg hogy "látszik rajtad" az edzés, az meg nem jelenti azt, hogy izmos vagy. Nem vagy az.
2023. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
49%

"32 évesen vagyok 159 centihez 46-47 kg"


Na az biztos, hogy rajtad nincs izom.

46-47 kilóval még az is csontsovány, akin semmi értékelhető izommennyiség sincs.

Ha lenne izmod, nem csak ennyit nyomnál, és kb. 55-tel is vékony lennél ilyen magassághoz.

2023. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
7%

#25


Te, onnan a gép másik oldalán, biztos jobban látod az én testemet, mint én saját magam a tükörben. 😂👏🤨🤷🤦


Rád hagyom, te jobban tudod, neked van igazad. 😉 🤣


(10 km-t futok egyszerre, 10 kg-s súlyzóval edzem)

2023. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Igen Kedves Huszonhármas, te biztosan tudod, hogy nem vagyok izmos, azért kockásodik pl. hasam is :)
2023. márc. 21. 21:28
 27/65 anonim ***** válasza:
80%

Bakker ez az egész kérdés és válaszok többsége annyira semmitmondó, hogy az hihetetlen.

Ha semmit se mozogsz, szar az étrended akkor sok. Ha egészséges életmódot folytatsz és van rajtad izom, akkor bőven jó. Az emberek többsége nyilván az 1. opcióra gondol, hazánk nem igazán sportos.

Mondjuk nem ártott volna leírni a múltad, nem? Ha ilyen kérdést fel kell tenned, akkor valami nincs nálad rendben. Bele nézel a tükörbe és ott a válasz. Lóg egy kicsit a hasad, zsíros combod vagy mi a baj?

Kép nélkül ezeknek a kérdéseknek semmi értelme nincs, aki más véleményen azzal szimplán leállsz veszekedni és beszélsz a semmibe. Az egódat akartad növelni, hogy igen, tökéletes, nagyon izmos vagy?


Ilyen információ hogy 10 kilós súlyzóval edz az egyik válaszoló, hát bakker. Sokra mentem vele, nem egyszer láttam már 50 kilós csávókat felkapni 10 kilós súlyzókat és melegíteni vele. Akkor ők most izmosak? Nem.

2023. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
88%

"biztosan tudod, hogy nem vagyok izmos, azért kockásodik pl. hasam is"

Ezt jelenti, hogy izmos vagy? Ha az emberneke alacsony a teszsírja, akkor anatómiailag kockásodni fog a hasa, ettől még nem vagy izmos. Hagyjuk meg testépítőknek és erőemelőknek az izmos címkét. Te maximum csak izmosnak látod magad. De továbbra is várjuk a képeket a top formádról.

2023. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
42%

"10 km-t futok egyszerre, 10 kg-s súlyzóval edzem"

És a futás milyen izmot fejleszt? Milyen hipertrofikus hatással bír a futás? Semmilyennel, hiszen a futás egy állóképességi mozgásforma. A 10 kilós súlyzó pedig értelmezhetetlen. 50 kilós erőemelő csajszik guggolnak 150-170 kilóval, felhúznak 190-200 kilóval, mégse izmosak. Látszik, hogy a tényleges sportteljesítményhez nem sok közötök van, és hogy a Nők Lapja alapján gondoljátok magatokat izmosnak.

2023. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
21%

#28


"nem egyszer láttam már 50 kilós csávókat"


Az ugye nem zavar, hogy én nő vagyok, és nem pasi? 🤦🤣


Biosz, 1-es. Leülhetsz.


Mindegy, neked is igazad van. 👏😉


Komolyan, a magadfajták csak azért jönnek ide, hogy még az élő fába is belekössetek? Vagy talán nőhiányotok van? Tuti, hogy szüzek vagyok.

2023. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!