Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le kellene adnom pár kilót?

Le kellene adnom pár kilót?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, majd pár kilót felszedtem az utóbbi időben. Most kb egy hónapja rendszeresen edzek, de nem tudom eldönteni, hogy dobjak le még pár kilót vagy sem.


[link]



2023. márc. 22. 15:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én nem akarom kipattintani magam, én csak itthon edzek, nekem az jó. Az a baj, hogy volt két hónap, ami semmittevéssel, evéssel telt. Amúgy rohadtul nem így néztem ki. És abban a két hónapban bezsírosodtam. Szóval, most eszméletlen tempóban próbálom korrigálni az egészet. Májusra sztem jó leszek, csak mindig gondban vagyok azzal, hogy fogyjak még vagy sem, ezért kérdeztem. Bár 63 voltam. Amúgy a 31 es H&M farmer simán rámjön és az S-es pólók. :-D
2023. márc. 22. 16:50
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Komoly önértékelési problémáid vannak, ha egy anonim oldalon kérdezősködsz ilyenekről. Megfelelési kényszer.
2023. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Már, megírtam, miért, olvasd vissza. Amúgy úgy csinálsz, mintha csak én kérdeznék :-D Számos alkalommal láttam, hogy mások is kérdezdtek ilyet, nem értem, mi a baj ezzel. Önértékelés az nem itt kezdődik...
2023. márc. 22. 17:09
 14/28 anonim ***** válasza:
6%

"Én most vagyok 196/ 105 kiló. nem zsíros vagyok hanem edzek.Te is csináld egy év minden héten 3x +egy kis protein és ki leszel pattintva"

Ha te 105 kiló vagy, akkor hiába vagy magas, simán van rajtad 10 kiló felesleg. Tudom, persze, te is azok közé tartozol, aki nem túlsúlyos, hanem az a 10 kiló plusz száraz izomtömeg, amit heti három edzéssel és egy kis proteinporral ért el. Nem baj, hogy testépítők és erőemelők egy élet alatt nem építenek fel 10 kiló száraz izomszövetet, rajtad az a 10 kiló biztosan izom. Tudod egyáltalán, hogy mire való a proteintpor? Vagy csak úgy random adsz ilyen magas szintű szakmai tanácsokat?

2023. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
173/66 egy nőnek jó, férfinak nem. Pubertás előtti kisfiúk nyomnak ennyit. Kb. úgy is nézel ki.
2023. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%
Hát egy kicsit lehetnél nehezebb pl 70-75kg és egy kicsit izmosabb
2023. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%

#8 szerintem meg igenis szexin hangzik!

N

(Nem akarok ismerkedni, de ha akarnék, érdekelnének az ekkora pasik.)

Kérdező, fogynod semmiképp nem kell, így is elég picike és vékonyka vagy.

2023. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%
Az én ízlésemnek girhes vagy.
2023. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%
Hát, azért valamivel jobb, mint jó pár hónappal ezelőtt, mikor teljesen egy csontváz voltál. Izmosabb viszont nem lettél, bár azt mondod edzel, szóval valamit nem jól csinálsz.
2023. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Hagyd már ezt az izmot...
2023. márc. 23. 05:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!