Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le kellene adnom pár kilót?

Le kellene adnom pár kilót?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, majd pár kilót felszedtem az utóbbi időben. Most kb egy hónapja rendszeresen edzek, de nem tudom eldönteni, hogy dobjak le még pár kilót vagy sem.


[link]



2023. márc. 22. 15:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%

"Hagyd már"? Nekem a 19-es volt az első válaszom.

Na mindegy, azt hittem azért írod, hogy rendszeresen edzel, mert azt akarod, hogy ez látsszon is.

Amennyiben valóban arra a totál csontváz formára akarsz eljutni, ahol hónapokkal ezelőtt voltál, akkor még egy kicsi hiányzik, a kajával együtt ha csökkented az edzés mennyiségét, akkor elég gyorsan eléred.

Igaz, hogy inkább egy pszichológus/pszichiáter kellene, de ez úgyis pusztába kiáltott szó.

2023. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nyugi, ne aggódj. Szép kockás hasam lesz nem is oly sokára, nyilván a sok nem edzéstől 😂 Majd figyuzd meg 😋😂
2023. márc. 23. 10:12
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Majd megfigyuzom, úgyis most majd jössz egy darabig képekkel, mint múltkor. :D
2023. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem jövök, de neked szívesen küldök. Imádom az ilyen megmondóembereket, akik kb semmit sem tesznek magukért. Látod, én teszek! Fogyok, edzek, tesó. Tolom neki. Attól hogy neked meg a többinek totál más a nézete ebben a dologban, azt köszönhetik a retkes médiának. Én nem leszek ilyen felfújt izé, mint a legtöbbje, csak azért mert most ez a trendi. 😂
2023. márc. 23. 10:58
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor toljad, tesó :D
2023. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 NTBS ***** válasza:
64%
Szerintem nem. Vékony vagy így is.
2023. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Cubina ***** válasza:
60%

Mindenkit lepontoztál és mindenkinek beszóltál, aki megmondta az igazat, hogy egy férfi ne úgy nézzen ki, mint egy tüdőbeteg kisfiú.

De ha szerinted 173 centivel és 66 kilóval (ami eleve sovány) még fogynod kellene, akkor tedd azt, végül is saját magadnak kell megfelelned, nem másoknak. Csak akkor nem kéne kitenni ilyen kérdést, ha úgyse vagy hajlandó elfogadni az igazságot.

2023. márc. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
14-es te agyhalott. 10kg száraz izomtömeg felépítése szerinted lehetetlen?Te nem vagy normális.Akkor hogy van az,hogy van pl egy 65kg-os srác kockahassal de nagyon vékonyan,és elér egy 75-85 kg testsúly ugyanúgy kockahassal...
2023. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!