Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta kalóriadeficitben...

Mióta kalóriadeficitben vagyok, nincsenek "falásrohamaim". Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 hete elkezdtem szálkásítani, nincs sok felesleg rajtam. Edzek másfél éve már, kb 5kgot szeretnék még leadni.


Az izomépítéses időszakomban 3000 kalóriát vittem be. Éjszakánként elég sokszor felkeltem (problémák vannak az alvásommal, de szerencsére mindig vissza tudok aludni) és kivétel nélkül mindig a hűtőhöz mentem keresni valami kaját.

Ne úgy képzeljétek el, hogy kiettem az egész hűtőt. 1db kisebb dologra gondoljátok, pl túró rudi.


6 hete 1800 kalóriát eszek (3000ről ez egy nagyon ugrás tudom, de az aktivitásom is csökkent), és ez az esti hűtőhöz való rohanás elmúlt.

Felkelek még mindig párszor, de nem az van, hogy rohanok a hűtőhöz, hanem csak visszaalszom és kész.


Van ennek valami különösebb oka, vagy szimplán csak ennyit számít az akaraterő?



2023. márc. 24. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon elhatároztad magad fejben és így nincs rá szükséged. Van egy erős célod és tartod magad hozzá.
2023. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"de az aktivitásom is csökkent"

Ez lehet az oka, ha sokat mozogsz, akkor megjön az étvágy is. Te már nem mozogsz annyit, nincs izomfejlődésed éjszaka, ami éhséget okozhatna felriadáskor.

2023. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!