Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
Nyárra leszeretnék fogyni ugyanis szeptemberbe megyek gimibe.Fiú vagyok 185 cm vagyok és kb 90 kiló.Megtudjátok mondani hogy mit egyek és mit ne egyek hogy vagy mit sportoljak?van valami hatásos módszer amivel biztosan le lehet fogyni?

2023. máj. 6. 19:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Alapból apukák is és a tesóm is nagytermetű.Pl a tesóm 110k 21éves és vékony.Én sa vagyok olyan extrémebb kövér de van mit leadni
2023. máj. 7. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami sportot, amit szívesen csinálsz és figyelj rá, hogy ne egyél többet, mint eddig. Ennél több egyelőre nem kell.
2023. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

4# 185 centihez 63kg? Mi alapján jött ez ki? A BMI indexen ez lehet, hogy még normális súly alsó határa, de a valóságban úgy fog kinézni, mint egy anorexiás..


185 centihez a +90kg sem vészes, ha mellette edzeni jár és ragad valami rá a koszon kívül a teremben..

2023. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18%
Youtubon három harmad csatorna videóit ajánlom tájékozódásra
2023. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!