Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a kevésbé hizlaló/egész...

Melyik a kevésbé hizlaló/egészségtelen az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Általában igyekszem figyelni, mit egyek, de most nagyon megéheztem, és csak az alábbi lehetőségeim vannak:


Zsírszalonna vagy tepertőkrém paradicsommal

Instant tésztás leves

Csokifagyi


Én a legelső opció felé hajlok ezek közül.



2023. máj. 15. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

en az elso opciot ettem volna.

a legtermeszetesebb es egeszsgesebb ezek közül.


a levestol en nem telitodom el plane ha ilyen zacskos kaka. a csoki fagyi meg eleve nem arra van hogyha ehes vagyok

2023. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"elso opciot ettem volna. a legtermeszetesebb es egeszsgesebb ezek közül"

A zsírszalonnát és a tepertőkrémet természetesnek és egészségnek nevezni azért mókás. Ezek ipari ultrafeldolgozott tápanyagnélküli vackok, amiken a paradicsom valamennyit tud segíteni, de egészségesnek ezt a menüt ne nevezzük. Egyetlen étkezésen senkinek nem fog múlni se a fogyása, se az egészsége, de rendszeresen ilyen élelmiszereken élni dietetikailag erősen ellenjavallt.

2023. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%

"Általában igyekszem figyelni, mit egyek, de most nagyon megéheztem, és csak az alábbi lehetőségeim vannak"


"rendszeresen ilyen élelmiszereken élni dietetikailag erősen ellenjavallt." Szövegértelmezés.

2023. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!