Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék "jól" 50 kgt?

Hogy fogyhatnék "jól" 50 kgt?

Figyelt kérdés
Eddig a legnagyobb súlyvesztésem 15-20 kg volt,aminek duplája jött rám mert rosszul csináltam.A helyzet az hogy lusta dög vagyok és már sulis se vagyok,munkakeresés folyamatban.Vagyis konkrétan halálra zabálom magam unalmamba.És még ezek mellé hülye gyógyszereket is kell szednem(amióta szedem az egyik fajtát konkrétan csillapíthatatlan az éhségem)Amire ezzel a súlyal rá tudom venni magam az a biciklizés és a séta ami úgymond legalább mozgás.Régebben edzettem de már nem bírom,0 motiváció.Az az egy ami érdekel hogy nagyon szeretnék strandra járni:( de gyűlölöm ahogy kinézek és így nem megyek szinte sehova.120kg körül vagyok most,ami a magasságomhoz iszonyat,még a 70 kg is sok.Az evés része sose ment,azt nem tudom hogy csináljam
2023. máj. 17. 00:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es ill. 1-es: nagyon köszönöm, pontosan erre voltam kíváncsi! :)


Végre valaki KONKRÉTAN leírta, hogy neki hogy sikerült és mi az, amitől kevésbé volt éhes, mi segített, mi alapján alakította ki a maga napi rutinját és ez alapján már lehet próbálkozni mindenkinek.


Azért elképesztő ez a fogyás, amit véghez vittél, gratulálok még egyszer!!


Szívesen megnéznék rólad egy előtte-utána képet - természetesen fej nélkül, csak az alakkal, hogy honnan indultál és hová érkeztél, mert tuti motiváló lenne másoknak is! :)

2023. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!