Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel? Nem...

Mit kezdjek az életemmel? Nem birom ezt igy tovább!

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is, hogy elolvassátok !

16/L vagyok és az a problémám, hogy 156 centimhez 60 kiló vagyok. Namostmár, tudom, hogy diétára szorulnék vagy LEGALÁBB arra, hogy egyek inkább zöldséget,stb., de a baj az, hogy van 1 rögeszmém éspedig a magasságom. Sehogy sem békülök ki vele és minden nap az jár a fejemben, hogy én még nőni akarok. Ezért az van a fejemben, hogyha határokat szabok étkezés terén akkor nem fogok nőni, igy is kevés esélyem van rá. De ha nem fogom magam egy kis diétára(nem hülye diétára, de olyan normálisra is) akkor meg ugye van rajtam felesleg.


Óó,ez olyan idiótán hangzik, de igaz, már szinte fél éve küzdök ezzel a problémával,nem tudom mit csináljak,tegnap is nekikezdtem lightosabban enni, de ma nem birtam tovább, mert mind arra gondolok, hogy ártok a növésemnek. Mit tegyek ? Megkérlek irjatok !!!


2010. okt. 10. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Madonna is ilyesmi magas és nézd meg milyen formában van így 70 évesen:)!

Kezdj el sportolni,versenyszerűen,egyesületben!

2010. okt. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
156 az teljesen jó. Felveszel egy trakút, meg szoknyát és uh.. :P :O Jobb, mintha 170 magas lennél.
2010. okt. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
trakút = tűsarkút
2010. okt. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!