Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fogják megérteni hogy a...

Mikor fogják megérteni hogy a pocakosabb férfiak se átlag alattiak?

Figyelt kérdés

Én 15 éve küzdök a súlyfelesleg ellen. Az orvosok nem akartak segíteni kideríteni az elhízásom okát. Egy héten 3x edzek. A munkám kapcsán minden nap kb 10 km sétát kell megtennem. Iszonyat keveset eszek. 1000 kalória alatt már és 24 órás munkaidőben dolgozom. Nem ritka hogy 1500 kalóriát égetek el a okosórám szerint (nem gagyi márka)


182 cm vagyok.


Itt a gyakorin is sokszor megkérdőjelezik az elszántságomat és mindig az a vége ;


- nem vagy beteg

- lusta vagy

- sokat vagy rosszul eszel

- nem mész orvoshoz

- nem mozogsz

- nem vagy kalóriadeficitben


Stb


Lényeg hogy rengeteg sérelem ér úgy hogy én mindent megteszek csak nincsen látszata. A vékony nők tetszenek! De én nekik nem. Az élet vicce amúgy az; voltam anno 74,78,85 stb kg is, es akkor is ismerkedős szakaszban lány akitől megkaptam hogy kövér vagyok ! Miért nem vagyok 65 kg mint egy átlag fiú…


[link]


2023. máj. 19. 18:39
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20


Akkor tudod miről van szó. Tapasztaltad.


Én már olyan szinten vagyok hogy az utcára se akarok kimenni. Az udvarra se mert meglátnak a szomszédok. A munkahelyen is zavar ha emberek közt vagyok. Mindig mindenki a súlyommal piszkál. Kajak azt hiszik haza jövök , lefekszek az ágyra 48 órát ? Éveken keresztül ez már komoly traumát okoz. Orvoshoz is fölösleges menni hogy rendbe tegyen idegileg mert rám néz és segítség nélkül kezdené az is sport és diéta. És nem értené meg hogy az olimpiára edző emberek nem tesznek már annyit amit én. Csak nem látszik.

2023. máj. 19. 21:18
 22/33 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Te vagy akkor az örök energia kulcs hiszen a semmiből állítást elő kalóriát ebből még fogsz gazdagodni!
2023. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

#22


Láttad a kérdésemnél linkelt képet? Amúgy már 1500 kalória felhasználás mára. Akik ilyen intenzív edzésekre járnak (főleg a nők) fitneszbe ott égetnek 6-800 kalóriát. Szóval én bőven túl teljesítem ezt ami ahhoz kellene hogy tudjak fogyni. Főleg hogy ma se ettem semmit csak reggel és este tejjel egy adag fehérjeport.

2023. máj. 19. 21:37
 24/33 anonim válasza:
100%

És a pocakosabb nők sem átlag alattiak ugye?


(Választ nem fogok kapni gondolom)

2023. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
30%

Hát átlag...sajnos.

Majad nezetted? Pajzsmirigy?

2023. máj. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
Ja és te beszélsz felszíneségről...😅 "A vékony nők tetszenek!"
2023. máj. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
15%

Nézesd meg a pajzsmirigyed! Fehérjeport csak akkor vedd magadhoz ha edzel is. Bár azt nem írtad mit és mennyi odeig edzel. A legjobb fogyasztó a kocogás, ugrálókötél, saját testsúlyos edzés keverése legalább 2 órán keresztül. A lényeg hogy szakadjon a víz rólad. Hasra van izzasztó öv amit futás és ugrálókötelezés alatt tudsz viselni. A legdúrvább SMR hengerrel pedig tudod bombázni a zsírszövetet.Étkezés mindehy, csak legyen változatos.

Van egy öcsém, 185cm/90kg,de nincs se pocakja se semmi, csak izom, de nem is tömegel.

Nekem is bevált.


Üdv. 38N

2023. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
95%

Senkit nem erdekel,mennyit kuzdesz. Azt nezzuk,h lapos szalkas hasad legyen meg kidolgozott izomzatod. Senkit nem erdekel,mennyit eszel vagy setalsz.


Valszeg a sor okozza,amit megiszol a (szektas?) baratocskaiddal….

2023. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

28


Nem a Shrek vagyok 3 pipás incel.

2023. máj. 20. 09:38
 30/33 anonim válasza:
100%

29

Nem válaszoltál a kerdesemre

A pocakos nők sem atlag alattiak akkor, ugye?

2023. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!