Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fogják megérteni hogy a...

Mikor fogják megérteni hogy a pocakosabb férfiak se átlag alattiak?

Figyelt kérdés

Én 15 éve küzdök a súlyfelesleg ellen. Az orvosok nem akartak segíteni kideríteni az elhízásom okát. Egy héten 3x edzek. A munkám kapcsán minden nap kb 10 km sétát kell megtennem. Iszonyat keveset eszek. 1000 kalória alatt már és 24 órás munkaidőben dolgozom. Nem ritka hogy 1500 kalóriát égetek el a okosórám szerint (nem gagyi márka)


182 cm vagyok.


Itt a gyakorin is sokszor megkérdőjelezik az elszántságomat és mindig az a vége ;


- nem vagy beteg

- lusta vagy

- sokat vagy rosszul eszel

- nem mész orvoshoz

- nem mozogsz

- nem vagy kalóriadeficitben


Stb


Lényeg hogy rengeteg sérelem ér úgy hogy én mindent megteszek csak nincsen látszata. A vékony nők tetszenek! De én nekik nem. Az élet vicce amúgy az; voltam anno 74,78,85 stb kg is, es akkor is ismerkedős szakaszban lány akitől megkaptam hogy kövér vagyok ! Miért nem vagyok 65 kg mint egy átlag fiú…


[link]


2023. máj. 19. 18:39
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

30


Nem átlag alattiak.

2023. máj. 20. 18:13
 32/33 Lilluci27 ***** válasza:
Nem átlag alattiak,hóval az átlag fölött vannak elhizva
2023. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvosoknál jártál, milyen vizsgálatokra küldtek?
2023. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!