Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utálom a zöldségeket. Akik...

Utálom a zöldségeket. Akik így vannak, mit esznek diéta alatt?

Figyelt kérdés
A zöldségekkel annyira vagyok kibékülve, hogy a savanyúságokat még nagyjából megeszem. Íztelen az uborka, a paradicsom, a paprika, a saláta. Mindegyiknek keserű vízíze van. Párolva, fűszerezve vagy öntettel se jönnek be. Sajnos gyerekkoromban se szoktattak hozzá, otthon mindig egészségtelen vacakokat tömtek belém. Mit lehet enni helyettük, ami egészséges, vagy még milyen módon lehet elkészíteni?
2023. máj. 22. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Keress ázsiai mukbang vagy asmr videókat, ők nagyon durván tolják a zöldségeket.

Lehet ötletelni.

2023. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Én nem utálom, de nem kifejezetten vagyok oda értük, bevallom nem is nagyon eszem sajnos :/ De ha igen akkor savanyúságot, vagy megsózom. De vannak receptes videók is, amiben pl a szószba tesznek egy csomó répát sok fűszerrel és akkor nem is érzed hogy zöldséget eszel :D
2023. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk fűszerek nélkül a zöldségeknek valóben nincs sok ízük :D
2023. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

Akik lepontozták a 11-est!

Ezek nem felnőtt tartalmak vagy a franc se tudja mit hisztek!

Nagyon jó ötleteket lehet onnan venni.

2023. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%

Semmit. Vagy eszem finomat, vagy inkább nem eszem semmit.

Paradicsom, káposzta, karfiol, tök: ezek azok, amiknek már a szagától is felforful a gyomrom. Volt, hogy megpróbáltam leerőltetni a paradicsomot. Házi, kerti paradicsom volt. De azzal a lendülettel jött is vissza.

Borsót, babot, zöldbabot burgonyát kifejezetten szeretem. Paprika, uborka, répa, cukkini, padlizsán: ha sok húsz ehetek hozzá, akkor le tudom nyomni, de igazából nem ízlik.

2023. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!