Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 16/8 órás diéta hadznál?

Noncsi2020 kérdése:

A 16/8 órás diéta hadznál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Életed végéig kellene egy normális egészséges étrend.
2023. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha 8 óra alatt többet viszel be mint amennyit elhasználsz hízni fogsz. Ha kevesebbet, fogyni.
2023. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan vagy, mint én, akkor nem használna. :D Hiába csak 8 órán keresztül engeded magadnak, hogy egyél, ha túl sokat eszel, vagyis ha nem vagy deficitben, nem fogsz fogyni. Igazából nem tudom, hogy ezeknek az időszakos böjtöléseknek van-e az egészségre pozitív hatása, de fogyás szempontjából nincs jelentősége, hogy most 8 órán keresztül eszel egy nap, vagy 18 órán keresztül. Mindenhogy az összkalóriabevitel számít. Fogyás szempontjából pedig ugye a kalóriadeficit számít. Az, hogy csak 8 órán keresztül eszel egy nap, az nem jelenti azt, hogy te biztos kalóriadeficitben vagy.
2023. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Én akkor eszek, amikor éhes vagyok, mint a többi normális életet élő ember. Nem is értem sokan itt miről karattyolnak. Evidens, ha az ember nem éhes, nem eszik. Ha meg éhes, eszik, ha van mit. Mit kell ezen agyalni napi szinten...
2023. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Milyen szempontból használ? Nekem az alacsony epetermelésem miatti görcsöket elég jól elmulasztotta.

Az időszakos böjt nem fogyókúra, csak az emésztőrendszer tehermentesítésére találták ki.

2023. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
#4 Azért nem érted, mert nem jártál még egy túlevéses zavarban szenvedő ember cipőjében. Nagyon nem érezzük a kontrollt és a reális éhséget, amit te. Van, aki dolgozik rajta, mint én, és van, aki nem. Én például nem értem az alkohol és dohány függőséget. Mégsem pofázok be nekik okoskodva. Mert nem vagyok a cipőjükben.
2023. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát próbáld ki és meglátod, hogy NEKED használ-e!


Amúgy meg a 6-ossal értek egyet, mert vannak érzelmi evők, akik abban látják az enyhülést, ha esznek. Más meg cigizik vagy iszik stb.

Ezek függőségek és nem olyan könnyű megszabadulni tőlük.

Pláne ha napi szinten küzdeni kell ellenük!

2023. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Mi a célod? Fogyás? Mert ha igen, akkor ismerkedj meg a kalóriadrficit fogalmával!
2023. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg segített néhány hétig, hogy oké délután x óra, akkor nem eszek másnapig. Fogytam is, de minimálisat ahhoz képest mint amikor a kalóriát szorítom meg.
2023. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
23%
5 éve csinálom. Azelőtt sokat diétáztam, ezt azért kezdtem el, mert könnyű volt elhagyni a reggelit. Az elején lefogytam az ideális súlyomra, azóta pedig ezzel tudom megtartani. A 8 óra alatt akkor és annyit eszek amennyi jól esik.
2023. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!