Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 16/8 órás diéta hadznál?

Noncsi2020 kérdése:

A 16/8 órás diéta hadznál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 08:49
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az időszakos böjt nem diéta. Legtöbben szimplán kihagynak egy étkezést ilyen néven, és ezért fogynak. Tud egyébként hasznos lenni, de nem mindenkinek. Nekem a puffadásomon sokat segített, és sokkal tudatosabban osztom be az étkezéseimet, így rám kifejezetten jó hatással van, és mivel emellett figyelek arra, hogy minimálisan deficitben legyek, így igen, fogyok is. De semmit nem ér, ha a 8 órás ablakban telezabálod magad.
2023. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kalória deficit... Tehát ha 1200 kcal értékben nyomom a csokit akkor nem fogok hízni ugye?

Nem mindenkinek jó ez sem hihetetlen de sztem nem csak én vagyok így vele... 900 kcal ettem , egészségesen mégsem fogytam mellé tornáztam... Biztos vmi troll vagyok h nem vonatkozik.rám a biológia törvénye. Főleg h még orvosnál is voltam semmi bajom nincs hát érdekes

2023. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!