Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány vagyok, mellről lehetsége...

Lány vagyok, mellről lehetséges fogyni deszkára ezt tudom de mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Heti 2x járok konditerembe, 1 órát edzek mellre és karra, viszont aggódok, hogy a nyári szezonra letudok e fogyni, tudom van egy-két olyan szer ami felgyorsíthatja ezt a folyamatot de szüleim nem támogatják. 16L

2023. máj. 24. 14:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
köszi, hogy válaszoltál. sok boldogságot! #9 voltam.
2023. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
89%

Szerintem a kérdező fogalomzavarban él...

Kérdésben melléből akar fogyni deszkára másik kommentnen meg pont h fiús ergo akkor picik a cicik és edzéssel akarja ezt növelni optikailag. Most én vagyok hülye vagy tényleg ezt írta? Kérdező! Most akkor wtf van?

2023. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok melleket mert fiúnak érzem magam, arról nem volt szó, hogy és nekem kicsik a melleim, vannak rendes átlagos női melleim amiket nem akarok és tudom, hogy ezt edzéssel el lehet érni. Csak megemlítettem, hogy már egy ideje edzek rá és szemmel láthatólag kisebb lett, nem deszkára csak egy kicsit kisebb. Azt szeretném megtudni mennyi idő alatt lehet lefogni mellről.
2023. máj. 24. 20:55
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
A mell egy része mirigyes állomány, abból nem fogsz fogyni. Amikor evészavaros voltál akkor sem tűntek el a melleid, most sem fognak.
2023. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen sovány alkathoz az átlag mellméret max B kosár. Ne hordj melltartót, vegyél fel bővebb pólókat és alig fog látszani.

Amúgy meg se nem eszel, se nem edzel normálisan. Fogyáshoz BÁRMILYEN testrészről az egész testet meg kell mozgatni, mert irányítottan nem lesz kisebb semmid. Nyilván a kalóriák elégetésével máshonnan is fogytál, nem csak a melledből tűnt el a zsírszövet, mert ilyen nem létezik.

Nem mellesleg pszichiáter kellene neked első körben, nem edzés meg sebészkés.

2023. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
70%

A hozzád hasonló lányok 80%-a rájön 18 éves korára hogy leszbikus, tomboy stb.


Ne legyél olyan biztos benne hogy fiú vagy.

2023. máj. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagy a csöcs, csak a kés a megoldás!!!
2023. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
57%
Érdekes mióta ez a lmbtq van minden második ember meleg meg lezbi...
2023. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha fiúnak érzed magad, nem a melled határoz meg.

Majd ha pár év múlva is hasonlóan gondolkodsz akkor lesz rá lehetőséged, hogy megműttesd, de addig simán sport felsőkkel vagy kötésekkel leszoríthatod, ami teszem hozzá nem túl egészséges, főleg ilyen fiatalon amikor folyamatosan fejlődik a tested, ugyanúgy a diéta sem ajánlott, mert tönkre vághatod vele a hormonháztartásod.


Illetve ha valaki szeret, akkor is fog ha van melled, meg akkor is ha nincs.


Viszont ha eléred a 18 éves kort, én azt ajánlom akkor is várj kicsit, saját példám, hogy 23 éves koromra tudtam igazán, hogy én minek is érzem magam, kihez is vonzódom igazán.

2023. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet teljesen lefogyni a mellet.
2023. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!