Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszek? (Kérdésed túl...

Sokat eszek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval kb egész életemben ennyit ettem, mégis 110 kg vagyok, és semmilyen betegségem nincs.

Szóval: reggeli 1 zsömle vagy péksüti, ebédből 1 tányér, vacsira 1 zsömle vagy virsli, ilyesmik. És este gyümölcs.

Bár sose mozogtam semmit... Most elkezdtem mozogni, de csak kb 15 percet bírok. Így érhetek el valamit?:/


2010. okt. 13. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

És nem nasizol, és iszol szénsavas üdítőket véletlen?

Az hogy most még keveset bírsz csak mozogni, nem baj.

Lesz ez még jobb is, ha elég kitartó vagy. Mozogj annyit amennyit bírsz, és egyél minőségi tápláló élelmiszereket.

2010. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem eszel sokat, de ebből mi az, ami tápláló? Eszel húst, tejterméket? Miket iszol?
2010. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Alig nasizok, pl csokiból se tudok sokat enni, mert túl édes nekem :/ Kb hetente ha 1x eszek ilyesmiket.

Üdítőt max napi 1-2 pohárral. Ja, meg tea, de az édesítőszeres.

2010. okt. 13. 19:35
 4/18 anonim válasza:
0%

Igen elérhetsz, lassan, de biztosan. Ne terheld meg a szervezeted. És ne add fel!!!!4 Ami nagyon fontos!


És nem sok amit eszel, de próbálj meg sokszor keveset enni (kb. napi 6szor)

Este 6 után pedig semmi, de semmi!

Sok folyadék.

Nem nehéz.

Kitartás, menni fog!!!!!

2010. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát abban a szendvicsben van pl sajt is, meg olyan füstölt karaj vagy mi a búbánat, ami szerintem egyáltalán nem zsíros, színtiszta husi.

Ebéd sokszor csirkemell úgy natúrban, vagy rántott gomba, hal, ilyesmik.

Egyedül zöldségeket nem eszek, csak levesből (na meg a gomba, karfiol - ezeket szeretem..).

2010. okt. 13. 19:36
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát olyan 8 körül szoktam enni szőlőt :/ De ezt csak mostanában. Vagy pedig amikor hazaérek suliból.

Többször enni nem tudok, csoda hogy egyáltalán reggelizek suliban, utálok emberek között enni.


Igazából én már elfogadtam magam így, ahogy vagyok, sokan szeretnek (bár sokan utálnak is, mert ha beszólnak és a föld alá oltom őket), de félek, hogy esetleg meghalok, mert álmomba ér egy szívroham, vagy bármi :S Meg hiányzik a tornázás, ma kicsit rosszul voltam, szúrt a mellkasom, elkezdtem tornázni, és utána jól lettem..

2010. okt. 13. 19:38
 7/18 anonim ***** válasza:

A 6 után semmi csak akkor érvényes, ha este 8-kor már mész aludni, ha nem így van, csak annyit tarts be, hogy elalvás előtt 2 órával eszel utoljára.

Egyél több zöldséget, párolva nagyon jók hús mellé (pl. nekem egyik kedvenc a mirelit mexikói keverék).

A cukrozott üdítőket cseréld le vízre, limonádéra.


Mennyi időt szánsz egy főétkezésre? (30-60 perc legyen)


Mennyire élsz stresszes életet? (ez legyen minimális)

2010. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én próbálnék több zöldséget enni, barátkoztam a salátával is, de annyira undorító ízük van.. Sajnos anyukám régebben úgy gondolta, hogy nem barátkoztat meg a zöldségekkel.. És ezért engme hibáztat, amiért nem szeretem őket. Pedig húgom se szereti, akkor csak nem én vagyok a hibás miatta is.. :S


Kb 10 perc míg kajálok, annyira sok időm nincs.

Elég sokat stresszelek, lelki gondjaim is vannak (bár már egyre kevesebb)...

2010. okt. 13. 19:48
 9/18 anonim válasza:
szerintem ugy tudsz fogyni ha megtanulod rávenni magad a dolgokra...pl:több gyaloglás,egészségesebb ételek,sok viz és ha nem stresszelsz a sulyod miatt... ne legyen eröltetés,ne mérd magad minden nap...inkább döntsd el h mindent meg fogsz tenni és olvasgass utána h mi tesz jót és ha találsz ojan tanácsokat amiket szivesen megteszel alakitsd át a szokásaidat hogy minél többet beszervezel a napodba...szervezz programokat a barátaiddal tv/evés helyett...
2010. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy mindenkinek :)
2010. okt. 13. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!