Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltatok már depressziósak a...

Voltatok már depressziósak a súlyotok miatt? Ha igen, sikerült kilábalni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Lefogytam.


(Norbival, az elv alapján, hagyományos, nem update élelmiszerekkel, édesítőt nem használtam, csak minimális gyümölcscukrot, mert félek a műanyagoktól.)

2010. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan hűlyeség ez az egész..mivel én is molett vagyok, már régóta, de persze kövérnek tartom magam, de soha nem tettem semmit érte..és persze depressziós azért nem voltam, csak ideges minden alkalommal, ha kellett valahova menni és nme állt jól rajtam semmi.Úgyhogy szerintem is le lehet fogyni ha az ember akar..Szűval akarat erő kell, és nem depresszió, ok?? Ha annyira depis vagy a súlyod miatt, és még tornázni sem szeretsz, akkor legalább evés előtt igyál meg egy jó nagy pohár vizet az egy kicsit elveri az étvágyadat, meg igyál sok teát, és hátha igy is használ..

Gondolom hiába irok mozgást meg blá blááá

Amúgy nagyos súlyos vagy?

2010. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy depis vagyok. Viszont tény, hogy zavar a súlyom, kemény 1 hete diétázom:D. Én is Norbival.


A barátnőm viszont tényleg nagyon maga alatt van emiatt. A pasija elhagyta a túlsúlya miatt, nem mozdul ki, pedig már adtam tanácsokat, mit egyen, mondtam, hogy mehetünk együtt mozogni, de semmihez nincs kedve.

2010. okt. 14. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:

*pasija elhagyta a túlsúlya miatt


Már eleve túlsúlyosan jöttek össze? Akkor ne sajnálja, a pasi nem szerette őt, a szeretet azt jelenti, hogy olyannak fogadod el, amilyen. Ha kövér, kövérnek.


Ha később hízott meg, akkor tul.képpen jogos - nem szabadna elhagynia magát. Ha meg hirtelen jött fel, ok nélkül, és hiába küzd, nem megy le, akkor betegsége is lehet, ki kell vizsgáltatni, különben nem fog tudni lefogyni.

2010. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem sose érdekelt a súlyom. Egyszerűen csak sportos akartam lenni és már alakul ngyon. Utoljára talán 3 hete mértem meg magam, de már azt se tudom, hogy minek.
2010. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem!
2010. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen mindig az vagyok :D most énis elkezdtem a Rékát de lusta vagyok minden nap megcsinálni :P meg ugye a csokiii :D szval csak miattam van h szarul érzem magam a bőrömben :D legutoljára olyan 3 éve tetszettem magamnak amikor szakítottam a barátommal, a szerelmi bánat mindig segít ha fogyni akarsz :D
2010. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is depis vagyok a súlyom miatt.Nem megyek bulizni vagy olyan helyekre ahol sok ismerős van.De ezt magamnak köszönhetem hogy nem fogtam vissza magam az első pár kg-nál. 15 kg-t híztam de 5 már lement,szintén Norbi módszerével,és nem mondok le semmiről.Délelőtt eszem 3-as kódú ételt,délután fehérjét.Emellett Réka dvdkre tornázom.A guggolás,kitörés gyakorlatok nagyon hatásosak.
2010. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én már túlságosan is az vagyok. elegem van. és már egy deka se megy le :(
2010. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!