Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék adni a súlyomból...

Leszeretnék adni a súlyomból edzéssel,de ma ettem másfél MCdonalds-os sajtburgert,amúgy tartom a diétát csak néha elgyengülök.Esetleg kompenzálja valamennyire hogyha többet edzek ilyenkor?

Figyelt kérdés

35perc futás,és 30 aerob.

Igazság szerint,nem sokkal csináltam tovább,csak magasabb intenzitással..

Minden alkalommal úgy érzem jobban bírom.

Fussak mindig többet,hogy ne áljon le a zsírégetés?

Vagy maradjak a könnyebb futásnál? Hogyha kihozom magamból mindennap a maszimumot,és feszegetem a határaimat,akkor gyorsabban fogok fogyni?

72 kg,165 cm ,22 éves vagyok.

1200 kaloriat probálok bevinni.



2023. júl. 30. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradt még vagy 700 kalóriád mára. Vagy a többletet lemozgod. Mindegy hogyan
2023. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

"Hogyha kihozom magamból mindennap a maszimumot,és feszegetem a határaimat,akkor gyorsabban fogok fogyni?"


Nem! A fogyasnak van egy terneszetes uteme ami heti fel-egy kg. Ezt felgyorsitani nem nagyon tudod de ha mindennap feszegeted a hataraidat akkor nem hagysz idot a testednek regeneralodni es kicsinalod magad. Heti 2 pihenonap legyen mindenkepp.


Amikor becsuszik valami extra kaloria akkor igen, tudsz tobb mozgassal kompenzalni.

2023. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1200-at úgy, hogy közben sportolsz is? Az túl kevés, nem csoda, hogy kívánod a gyorskaját.
2023. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1200 nagyon keves lesz. En 1e50en ehezem (73 kg, 154cm) es a dietetikusommal emeltuk 1450re azora jo. Szoval az 1200 nagyon keves. A fogyas lassu lesz mert az alacsony lanxoknak mindig lassabb.


Sajnos tobb szempontbol is gatraltat egy ilyen kilenges, mem csak a kaloriak miatt. De a legjobb ha mindent ugyanugy csinalsz kintneddig es nem komoenzalod sehogy. Vedd ugy h azon a napon nem fogytal hanem sulyt tartottal, amugy meg minden megy tovabb.


Ha az ilyet kompenzalod, konnyen etkezesi zavarba csuszhatsz

2023. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen, az edzéssel tudod kompenzálni a rossz diétát.

Amúgy 1200 kcal nagyon kevés.

2023. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1200 kcal borzasztóan kevés szinte mindenkinek. Nem fogod tudni tartani hosszútávon.


Nem tudom mennyi pontosan a bmr-od de ilyen 1500kcal/nap lehet. Az alatt soha nem kellene enned, főleg hogy mozogsz, szóval nem csak egy helyben létezel.

2023. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1200 kcal valóban kevés. Amiatt meg , hogy sajtburgert ettél egyáltalán nem kell kompenzálnod. Egy diéta attól jó, hogy az már nem diéta, hanem életmódváltás. Ahol nincsenek csaló kaják és kompenzálás. Ne akarj megvonni magadtól semmit. Élvezd az ételeket!
2023. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy sajtburger 300 kcal tehát másfél 450, 35 perc futás meg 30 perc aerobbal jó ha elégettél 250 kcalt…
2023. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1200 kalorian vagy ami túlságosan kevés, meg se fog látszódni az a sajt buresz, napi 1500 kaloria kéne, de ha nagyon intenzíven sportolsz,még azt is lehetne emelni kicsit, az éhezés rossz közerzethez vezet meg állandó habzsolási vágyhoz, ne legyél magaddal túl kemény.

156 cm vagyok és 80kg, 1800 kaloriával fogyok kondi mellet.

jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!