Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segíts, már sírok, úgy elvagyo...

Segíts, már sírok, úgy elvagyok keseredve!?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja még 65 kg voltam, és arról akartam volna lefogyni 61-re, nem is mértem magam máig, sportoltam, nem ettem fehér kenyeret, zsömlét, kiflit, meg ilyeneket, édességet sem, (najó, nagy ritkán). Ma pedig ráálltam a mérlegre és 66.3, amikor megláttam a sírhatnék jött rám. Tudom, tudom izmosodom, mert kinézetre sem nézek ki ennyinek, de akkor sem hiszem el. Segítsetek, mert szerintem az utóbbi 2 hétben már így is elég drasztikusra vettem a figurát, és már fejben ott tartok, hogy naponta csak egyszer eszek, akkor is fehérjét. Akkor mi lenne? Adjatok tanácsot. 1hónap múlva már tényleg 61 akarok lenni. :'( Sport miatt akarok fogyni, látom magamon, hogy wáá tök jól nézek ki meg minden, de ez most nem tud érdekelni... 17/L 170/66.5
2010. okt. 15. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezt minek írtad ki mégegyszer?
2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mert mondta egy srác (szerintem srác), hogy itt értelmesebb válaszokat kapok, mivel sport miatt kell az egész...
2010. okt. 15. 20:20
 3/14 Aquir válasza:
100%
Felejtsd el a mérleget, csak a tükörre koncentrálj! Ha jobban nézel ki és jobban érzed magad, akkor minden rendben! Enni kell, mert a koplalás egészségtelen!
2010. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
és áttették ide a kérdést, beszaarok :D:D
2010. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ne csüggedj először is. Az izom tényleg nehezebb mint a zsír. (12x). Az sem jó, hogy ha koplalsz, mert akkor nem zsírt égetsz, hanem elraktározza a táplálékot, mivel érzi, hogy nem kap elegendő kaját.. Egyél keveset mindig 3-4-szer, ez felgyorsítja az anyagcseréd.
2010. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az anyagcserémmel nincs gond, az elég gyors.
2010. okt. 15. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
a ker. anyám 165 cm-vel 61 kiló volt.. ugye ha így most leírom,úgy látszik,mitha lenne rajta rendesen felesleg,pedig a sport miatt csupa izom volt,háj egy deka se...nyugi:)izmot szedtél fel,jól cisnáltad,ügyes vagy:)
2010. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
itt is maradsz hisztis pics@
2010. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, a lányom kb ennyi kiló mint te vagy, de ha lemegy 60-ra rosszul érzi magát. Egyébként egy roppant dekoratív, mondhatni csúcs nő. Neki ez a súlya, így jó az egészsége, a csontozata is közrejátszik ebbe a súlyba, mert masszív és elég nagy mellű hölgy. Ne sanyargasd magad. Egyél naponta 3-4 szer és elosztva. Jó egészséget, és fő a magabiztosság.
2010. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a súlyt nézd,hanem a centit,lehet izmosodol és igy a mérleg többet mutat,viszont comb,has stb kerülete csökken.
2010. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!