Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek gáz, ha...

Fiúk, szerintetek gáz, ha valaki egészséges életmódot követ?

Figyelt kérdés
Orvosi utasítás miatt is muszáj így élnem, de ha nem lennék fenyegetve magas vérnyomással, és koleszterinnel akkor is így élnék. Sose eszem édességet, tésztákat, gyors éttermi kajákat, meg zsírban tocsogó dolgokat. Sokat sportolok, vigyázok az alakomra, mert tudom, hogy az egészségem miatt fontos. A családban viszont kaptam "jóindulatú" megjegyzéseket, hogy az ilyen életmódot egy férfi sem tűri el, és fejezzem be. Eddig még nem volt ilyen tapasztalatom, de kíváncsi lennék az itteni véleményekre is. :)
2010. okt. 16. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"A családban viszont kaptam "jóindulatú" megjegyzéseket, hogy az ilyen életmódot egy férfi sem tűri el, és fejezzem be."


Ha az egészséged a tét,akkor nem értem miért mondja ezt a családod. Igaz én lány vagyok,de teljesen egyetértek veled hogy fontos az egészséges életmód. Csak igy tovább!

2010. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, én is ilyen vagyok csak kicsit más szinten. A lányoknak abszolút nincs velük baja, és pasiként én sem gondolom hogy ezzel baj lenne :) Kevés ilyen lány (és fiu) van, de annál nagyobb, becsülendőbb dolog ez. :)
2010. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ritka, mint a fehér holló. Ugyanis a reklámok nem ezt traktálják belénk.
2010. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nem gáz, de azért nem is kell megszállottan csinálni.
2010. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kérdés egy kicsit vicces. :)

Már miért lenne baj az ha valaki egészségesen él?


Én olyanról még nem hallottam, hogy arra az emberre sokan felnéznének aki tönkreteszi magát.

2010. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én annyira nem élek egészségesen, viszont vegetáriánus vagyok, és én is néhány embertől azt érzem hogy büszkék arra hogy ők hús-meg zsírosétel-evők, és nevetnek azon hogy én vega vagyok. Mondjuk közvetlenül még nem szóltak be hogy csak a b*zik vegák, vagy ilyesmi.


Ha nem szolizol, meg nem foglalkozol magaddal sokat, a kajákon meg a sporton kívül, akkor nem gáz. :)

2010. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valszeg a családod abból indul ki,hogy gyárban robotoló ember,vagy bányász lesz a barátod.Vannak ilyen emberek,én is ismerek ilyet,hogy hiába kerestem az átlag 5xösét,mivel nem szakadtam bele,és nem ittam le magam munka után,ezért csak link naplopó lehetek:).

Ez a gondolkodás szűk látókörű és téged is próbál visszahúzni a középszerűségbe.Szerintem ne hagyd!Miért ne lehetne a lovagod egy hozzád hasonló sportoló.

Plusz megnézném melyik férfi utasítana vissza egy fitnesz modell alakú barátnőt:).

2010. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem az a gáz, ha valaki szemét kajákat eszik. A szülők öregek nekik még a szalonna, meg a mákos tészta a normális kaja.
2010. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
azért mert a szalonna meg a mákos tészta a normális kaja, csak ésszel kell enni
2010. okt. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol másokkal? A te egészségedről van szó, nem másokéról.


Amúgy az én párom sokkal inkább szorgalmazza az egészséges kajálást, mint én. Pedig én vagyok a nő. :) Nemcsak partner benne, hanem megpróbál engem is visszatartani az édességtől. :)

2010. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!