Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek gáz, ha...

Fiúk, szerintetek gáz, ha valaki egészséges életmódot követ?

Figyelt kérdés
Orvosi utasítás miatt is muszáj így élnem, de ha nem lennék fenyegetve magas vérnyomással, és koleszterinnel akkor is így élnék. Sose eszem édességet, tésztákat, gyors éttermi kajákat, meg zsírban tocsogó dolgokat. Sokat sportolok, vigyázok az alakomra, mert tudom, hogy az egészségem miatt fontos. A családban viszont kaptam "jóindulatú" megjegyzéseket, hogy az ilyen életmódot egy férfi sem tűri el, és fejezzem be. Eddig még nem volt ilyen tapasztalatom, de kíváncsi lennék az itteni véleményekre is. :)
2010. okt. 16. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem gáz. A jóindulatú rokonaid pedig csak irigyek, mert te meg tudod csinálni. Megjegyzem aki egészségesen él állítólag sőt szerintem is van benne valami jobb a teljesítőképessége (szexuális) , kevésbé hajlamos impotenciára, és nem kellemetlen ízű a spermája szóval ennyi :-)
2010. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, akkor én téged kereslek!
2010. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Dehogy is ez nem gáz, sőt egészséges. nyugodtan folytasd.
2010. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
01:24 ezt kinek írtad?
2010. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!